Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért kell leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell leszbikusként egyes nőknek pontosan olyan értetlennek és erőszakosnak lenni, mint egyes heteró pasiknak?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal olyan nőkkel,akik valami hihetetlen módon nem fogadják el,hogy léteznek heteró nők is a világban.Rengeteg kérdés,amiben ott van,hogy az illető megmondja,hogy nem vonzódik a lányokhoz,de a kérdező CSAK AZÉRT IS megpróbálja belemagyarázni,hogy márpedig de,mert hozzám szólt,rám nézett,meg merte simogatni a vállam stb


Ezt komolyan,miért kell? Tök ugyanolyan,mint amikor egy pasi nem fogja fel a leszbikus szó jelentését.Idegesítő,irritáló.


Annyi gyönyörű,csodás leszbikus nő mászkál a világban,miért kell a heterókat zaklatni? Hogy lehet elvárni azt,hogy a másságot elfogadják,ha mi se fogadjuk el,hogy léteznek heterók,akik azért heterók,mert NEM akarnak nőkkel lenni.Miért kell belemagyarázni teljesen hétköznapi gesztusokba a vonzalmat? Miért kell teljesen figyelmen kívül hagyni,ha a kiszemelted közli,hogy nem érdeklik a nők? Rosszabbak egyesek,mint némely pasi esküszöm


2020. ápr. 23. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem a nagy átlag nagyon nem ez a valóságban.

"Tele van az oldal olyan nőkkel" Mostanában egy ilyen nővel van tele az oldal. (Szerintem sokan tudják kire gondolok) Aki megszállott módon rá van kattanva egy 50-es nőre és rendkívül agresszív és értetlen a stílusa. Szinte ő írja ki az összes ilyen jellegű kérdést, amiben nem fogja fel, hogy nem kellett egy hetero nőnek. Ismerem a történtetét és majd hogy nem minden harmadik kérdést ő ír ki. Felismerhető.

Szerintem az oldal alapján ne vonj le messze menő következtetéseket a nagy átlagról, mert itt elég kevesen írogatnak és persze, hogy mindig a szélsőségek viselkedése lesz feltűnő.

2020. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
#1 Húú, azt a csajt kénytelen voltam letiltani. Még én voltam már a végén a hülye, hogy szerintem nem kell a nőnek. Priviben tanácsot kér, aztá nmindenbe beleköt amit mondok...
2020. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy olyanokat hazudott, hogy szülei meghaltak (vagy lehet akkor hazudott, mikor azt írta élnek).

Akárhogyan is, pszichiátriai eset az az ember (hogy nő vagy férfi, már azt sem veszem biztosra:D).

2020. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1# Igen,tudom,de igazából nem csak rá gondoltam...itt vagyok kb már 8éve. Sose ő volt az egyetlen akinek hasonló felfogása volt. Egy időben pl volt itt aki a tanárnőjébe volt szerelmes és hasonló módon érvelt az állítólagos leszbikussága mellett...Elég sok emberrel beszélgettem privátban is akik hasonló gondolkodásúak voltak.


ui.az oldal szabályzata alapján nem lehet felhasználókról kitenni kérdést sajnos :/

2020. ápr. 23. 10:47
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi de annyira irritálnak az olyan kérdések hogy a leszbikusok miért ilyenek, a hetero pasik miért ilyenek, a biszex pasik mért ilyenek stb. stb. Vannak emberek akik értetlenek, idegesítőek, hipokraták, kedvesek, okosak stb. De ennek semmi köze ahhoz hogy ki kihez vonzódik. Néhány ember simán csak hülye,de nem azért mert leszbikus, vagy hetero vagy ez vagy az. A személyisége ilyen. Amit egy két ember írdogál egy anonim oldalon, ahol amúgy ugyanazok az emberek kérdezgetnek folyton és általában valami kamut, abból ne vonjunk már le következtetéseket.

Amúgy a kérdésedre; miért ekkora baj ez ha van is ilyen? Érthető hogyha valakinek tetszik valaki akkor reménykedik benne hogy viszont tetszik ők is az illetőnek. Ha meg esetleg szerelmes is belé, az k**va fájdalmas lehet. Persze hogy reménykednek, többet szeretnének belelátni, még ha szó sincs ilyenről. Miben más ez attól ha két ellentétes nemű közt van ilyen viszonzatlan vonzalom? És ott a fiú vagy a lány reménykedik hogy a lány/fiú is elkezd érezni iránta. Ettől még nem erőszakosak.

2020. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

“ Miért kell leszbikusként egyes nőknek ”

Én ebben nem látom az általánosítást, de ahogy érzed, előttem szóló:D

Ezek szerint te még nem beszéltél az itt felemlegetett kérdezővel, rögtön rájönnél, miért ez a véleményünk.

2020. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Engem meg azok a válaszolók irritálnak, akik minden leszbikusokhoz/leszbikusokról szóló kérdéshez odaírják, hogy “nem mindegy kinek mi a neme?”.

Azért vannak kategóriák, hogy lehessen célirányosan kérdezni:)

2020. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Én meg nem írtam hogy általánosít a kérdező. És nem írom oda minden leszbikusokhoz írt kérdés alá hogy kinek mi a neme.


"Miért kell leszbikusként egyes nőknek?"


Miért kell oda a leszbikusként szó. Hogyha heteróként lenne értetlen akkor más lenne a válasz? Vagy ha biszexként, vagy barna hajúként vagy szőke hajúként?

Nem.


De igen tudom kiről van szó amúgy. De ő egy ember, aki vagy nagyon hülye vagy nagyon unatkozik. De szerintem csak egy trollkodó és abban sem vagyok biztos hogy tényleg leszbikus nő.

2020. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

“ Miért kell oda a leszbikusként szó. Hogyha heteróként lenne értetlen akkor más lenne a válasz? ”

Leszbikusokra irányul a kérdés. Pont. Ezt miért kell ennyire túl ragozni? Hozhatnék példákat, miért nem mindegy annak, aki kérdezi, de fárasztó egy ilyen parttalan vita.

2020. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8# Mivel a kérdésem arra vonatkozott,hogy miért nem lehet elfogadni,hogy a szerelmünk tárgya épp heteró,és ezt a tényt elereszteni a fülünk mellett ezt úgy ki másra tudnám még kérdezni?
2020. ápr. 23. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!