Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire számít nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek a tapasztalat, belemennétek egy olyan nővel egy kapcsolatba, aki..? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

Belemennétek egy olyan nővel egy kapcsolatba, aki teljesen tapasztalatlan és azért már "benne van a korban"?

Kb 23-26 évesre gondolok ezalatt.



2020. jún. 17. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele, az érzések, érzelmek, vágyak számítanak nem a tapasztalat.
2020. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első ezek a fontosak. A többibe meg úgyis belejössz ha minden más megvan ;)
2020. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számítana a kora ha fülig szerelmes lennék belé,se az hogy mennyire tapasztalt:)
2020. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

A tapasztalatlansággal nincs baj.


Ami szeintem pofátlanság meg energia vámpír dolog, ha valaki csakúgy teng leng, nem tudja mit akar, nincs kiforrott identitása, fél, hazudozik, őrlődik meg szórakozik és ehhez keres kísérleti egeret. Ebben a szappanoperában létezni iszonyatosan fárasztó.

2020. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megfelelő emberrel vagy (akivel érzelmileg egy hullámhosszon vagy) akor nem jelent semmit ,hogy tapasztalt vagy tapasztalatlan vagy. Amúgy sokkal jobb ha nem voltál még nővel ez olyan kivételes dolog és szép.
2020. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha egyébként leszbikus. :)
2020. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm pont ilyen volt.(előribis bocsi a helyesirasi hibakert.

Had meséljem el. Én egy eléggé csapongó lány voltam, úgy értem tetszett valaki pár napra kicsit megmozgatta a fantáziám de nem léptem aztán odébb álltam 20 évesen vesztettem el a szüzességem 5 pasival és 2 lánnyal voltam alkalmiban 4 év leforgása alatt és egy nagyon rövid párkapcsolatom volt férfival. Soha nem voltam szerelmes, egyszerűen senki nem fogott meg. Én azt hittem milyen hűde tapasztalt vagyok szexualitás téren. Amikor novemberben megismertem a párom társkeresőn hamar rájottem hogy neki SEMMI tapasztalata nincs se férfival se nővel 1 db üvegezésen kívüli csókot leszámítva. Az agyam azon kattogott hogy ez hogy lehet, mi baj lehet vele. Sose találkoztam vele de egyre közelebb kerültünk. Aztán szép lassan belobbant a láng, de én magam egy tüzes kancának tartottam akinek aztan hűde nagy vágyait egy szűzlány higy fogja kielégíteni. Meghát hogy fogunk smárolni ha még azt se tudja hogy kell... de ezeket elnyomta az hogy kezdtem belezugni a személyiségébe. Az első randink nyilvános helyen volt, nagyon szuper de vágytam az intimitásra, egyrészt mert imádtam másrészt ha amúgy is tetszik milyen maradi dolog már várni? De nem ő nem ilyen volt, leszögezte hogy lassan szeretne haladni. Próbáltam felfogni hogy mindenki volt egyszer kezdő ezen mit parázok. Amikor eljött az első csók hát szivem jó béna volt. Aztán a 3. csók után mintha valami fordult volna és onnantol drasztikusan egyre vonzóbb és ügyesebb volt. Kb 5 csókunk óta minden csóktól remegnek a lábaim. Az első este nem feküdtünk le se a másodikon se a harmadikon a negyedik éjszakánkon, de minden volt csak ott lent nem matattunk kézzel. 2 hónap ismerettség után nyúltunk egymás nemibszervéhez. Utána minden egyes alkalommal többet és többet és hevesebben. Rájöttem hogy a fenenagy tapasztalatommal a szexről csak elviekben tudok dolgokat de fogalmam sincs hogy működik a saját testem. Ahogy hozzám ér olyan vonzó és szexi. Mindent megtesz értem folyamatosan arra törekszik hogy nekem jó legyen. És kezdem magam teljesítményvágy helyett elengedni. Ez lenne a szex? Ilyen csodálatos és érzéki és én is kapok nem csak adok? Ezt tanította meg nekem egy szűz 23 éves lány aki életében egyszer csókolózott 14 évesen Tehát mindenkinek mondom. Érhetnek meglepetések, csak adjatok nekik esélyt

2020. jún. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ment mindenkinek a zöld pipa!:)
2020. jún. 18. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!