Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van esélyem (leszbikus)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem (leszbikus) komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Teljesen tapasztalatlan vagyok, még sosem randiztam nővel, se csók semmi. Nemrég jöttem rá, hogy inkább a nőkhöz vonzódom. Ez mennyire szokta zavarni a hozzám hasonló korú nőket?


N/31



2020. jún. 27. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Ez már manapság senkit se zavar

Olyan helyen kell ismerkedni ahol előfordulnak ilyen emberek

Leggyorsabb módszer elviszed egy bárba leitatod és lefekszel vele mivel értetted nem fog emlékezni arra amit mond tedd be mesélted neki hogy ezt mondta neked hogy jártok

2020. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Van esélyed.

Még nekem se volt semmi se(25 vagyok)


Úristen első... azért ilyet nem kéne javasolni, biztos van aki megteszi ezt, elég gerinctelen dolog.

Azért kérdező ilyet ne próbálj ki, hogy leitatsz valakit és lefekszel vele, de gondolom nem ilyen vagy.

2020. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy vannak ilyenek, de nekem pl ehhez nem lenne gyomrom megcsinálni. Másnak lehet van. De aki pl komoly kapcsolatot keres, az nem hinném, hogy egy ilyenben benne lenne.
2020. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Van barátnőm, de ha nem lenne, nem zavarna az ilyesmi.


A szexet gyorsan megtanulja az ember, a többi meg jön magától.


30/N

2020. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem sincs még olyan sok tapasztalatom,de ha lenne se zavarna,h a másik félnek nincs.

Mindenki átesik ezen,Valahol el kell kezdeni.

:)


31/N

2020. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem zavaró dolog. Én 39N vagyok, hasonló problémával. Épp az imént írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést társkeresés kategóriában.

Szerintem sokkal nehezebb dolog az, hogy hol lehet ismerkedni. Sokan bulikat emlegetnek, de biztos nem mennék szórakozóhelyekre ismerkedni, az legyen a tizenévesek asztala.

2020. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna ha kezdő lenne a párom, és nálam idősebb...

de kizárólag a nőies lányok jönnek be

26

2020. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Ezzel én is így vagyok, mármint, hogy a nőies nők tetszenek. Viszont mivel sosem volt még nővel kapcsolatom, nem is tudom, hogy egyáltalán honnan tudom meg egy nőies nőről, hogy a nőkhöz vonzódik?

37

2020. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jo helyen kell keresni!!! badoo, pinkvanilla....
2020. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek érett a felfogása nem fogja zavarni, mert van aki 30+-on felül jön rá, miért is nem tud a férfiakhoz vonzódni úgy, mint kellene, vagy miért nézi meg a hölgyeket is.

Ehhez is kell intelligencia, ugyanúgy, mint a hetero párkapcsolatokhoz és együtt nagyon erősítő jellegű is tud lenni a tapasztalatszerzés.

Nekem kisebb élményeim voltak, ahhoz elegek, hogy tudjam mi vonz és hogy megtaláljam az identitásomat, tudjam mit keresek, miben leszek boldog.

Nem rég léptem ki egy abúzív kapcsolatból, pont amiatt, mert azzal a párommal sok ilyen "nem érett egy párkapcsolathoz" probléma volt, pl: Neki oké, hogy ha csak neten beszélgetünk, de attól járunk, csak ne híreszteljük a szülei előtt.

Szerintem nem gáz 30+-san "coming out"-olni.

Jobb későn, mint soha ezt ne feledd! :)


23/Női testben nemtelen lélek

2020. júl. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!