Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti igénylite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti igénylitek a behatolást (ujjal, vibrátorral) is, mikor a barátnőtökkel vagytok és önkielégítéskor, vagy csak a kívülről izgatást szeretitek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Kell az ujjazás/vibrátor
Nem kell behatolás
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Olyan opció miért nincs, hogy néha?

Kb 80%-ban teljesen jól elvagyok behatolás nélkül. A maradék 20-ban meg a külső és belső ingerlés együtt esik jól.

2020. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Magamnak nem érem el, dildóm nincs de imádom ha a barátnőm ujjaz.
2020. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hol ez,hol az,de többnyire inkább azt élvezem,ha csak simán kinyal.:3
2020. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem önkielégítéskor nem elég a csikló ingerlés.Kell a behatolás is a csikló ingerlése mellett.

Nem is értem sok nőnek hogy megy csak csiklóval.😅 Bár biztos én is elélveznék,ha "csak" simán kinyalnának.😊

2020. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kell az együttlétek többségében az ujja, de néha van, hogy csak a nyelve is elég bőven :) Attól függ, mire vágyom épp
2020. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hüvelyi úton eléggé tompa vagyok, nem igénylem azt a fajta kényeztetèst, párom viszont úgy szereti.
2020. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég ha kinyal. Ha néha felkerül a felcsatis, az más. Még a kedvéért popóba is jöhet.
2020. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Igénylem igen.18 L.
2020. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igénylem. Simogasson meg jól, vagy nyaljon ki az elég!
2020. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!