Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ért már titeket leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már titeket leszbikus zaklatás, erőszak?

Figyelt kérdés
Kitől (milyen viszonyban voltatok)? Hogyan dolgoztad fel? Hatással volt/van a szexualitásodra, szexuális életedre?
2020. szept. 13. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Néha fel-feltűnik itt az oldalon egy beteg csaj, aki folyton zaklatni akarja valami nőismerősét. Aztán amkkor szembesítjük vele, hogy ebben azért néhány dolog nem oké, akkor teljesen bepörög.
2020. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, eddig nem volt ilyenre példa.


Diszfunkcionális kapcsolatom volt, ahol csak bem illettünk össze, meg olyan munkatársnőm aki iszonyatos getzi volt velem és mellesleg leszbikus (de semmi szexuális nem volt a szivatásaiban, csak szimplán utáltuk egymást)

2020. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Kedves ketteske/hármaska! Az egyeske vagyok, és a helyedben én borzalmasan szégyellném magam azok alapján, amit ide leírtál. És ha még a kéretlen privát mocskolódás is tőlemd származott, akkor már tényleg rohadtul sajnállak.

Halvány lila segédfogalmam nincs, hogy az vagy-e, akire gondoltam, de ha nem rólad van szó, akkor úgysem vonatkozna rád, ha meg igen, akkor meg ha nem lenne valóságalapja, ugyanúgy nem kéne levenni, pláne nem ilyen ordenáré módon.

Ami pedig a személyeskedésedet illeti, igazából már a legelején tévedtél egy nagyot, de meghagyom a lehetőséget az ittenieknek, hogy kitalálja, miben :)

2020. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem csinálnátok ezt privátban?
2020. szept. 14. 15:22
 5/12 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, a moderátor takarítsa ki a szemetet!

Köszönöm!

2020. szept. 14. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan nem hozzám szólt a kérdés, mert én voltam a "zaklató", azért válaszolnék. Nagyon-nagyon szerelmes voltam, 1 év párkapcsolat volt. Aztán jöttek a gondok, a szakítás, mert szerinte nem illettünk össze. Úgyhogy elkezdtem járni elé, a munkahelyére, hivogattam, irogattam neki. Már mindenhonnan letiltott, úghogy csak személyesen tudtam elmondani a próblémám. Odáig nem fajult szerencsére, hogy rendőrségi ügy legyen, de csúnyán megviselte ez a másik felet lelkileg, amit meg tudok érteni. Ugyan fizikai erőszak nem történt, a vége felé voltak már szexuális dolgok, amiket ő nem akart, de megtettem, és nem tudott mást tenni, ezért hagyta magát. Lehetek ezek miatt szemét alak, de megbántam, tudom, hogy soha nem fogja ezeket megbocsátani. Ezeknek lassan 1 éve, de a mai napig nem tudnék mással lenni, viszont ő sem, amit nagyon sajnálok, mert azt kívánom neki, hogy felejtsen el, és legyen boldog.
2020. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hahó ne itt beszéljétek meg a gondjaitok!

Van erre privát!

Mi van az emberekkel?:(

2020. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ti nők olyan érdekesek vagytok. Üdv 29/F


Mernétek válaszolni arra a kérdésre, hogy miért lettetek leszbikusok?

2020. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6: Na ez kemény történet.. :/ Szerencsére engem nem ért erőszak és zaklatás sem.
2020. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem sajnos ért. Nagyon sokáig szorongatni miatta. 2 barátnőmmel elmentünk bulizni. Ők tudták hogy leszbikus vagyok. Sajnos nagyon berúgtak és tánc közben elkezdtek mindenhol tapogatni, meg benyúlkálni a ruhám alá. Hiába mondtam hogy hagyják abba. Akkor álltak le, mikor már sírtam. Azóta sem beszéltem velük. 17-18 évesek voltunk.
2020. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!