Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért olyan nehéz leszbikuskén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz leszbikusként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Pár lánnyal írogattam korábban és mielőtt igazán megismerhettük volna egymást, hirtelen felszívódik. Még egyiknek a Facebookját se találom már. Másik meg írja, hogy szívesen megismerne, találkozna velem, de nagyon nem írogat nekem, így arra következtetek, nem érdeklem őt annyira mégsem. Neten kívül ti, hogy ismerkedtek? Feltételezem nem mentek simán oda egy lányhoz, és megkérdezitek, hogy "Szia, szereted a lányokat?". Úgy megismernék egy szép, helyes és kedves lányt akivel még lehet is valami. Van esetleg valami taktikátok ilyen helyzetekre, mikor ismerkedni akartok? Vagy csak tényleg szerencse kell ahhoz, hogy kifogj egy hűséges lányt aki nem tűnik el? Csajok akik leszbikusok, ti hogyan csináljátok ezt, vagy nektek is ilyen nehezen megy? Meg honnan tudhatom, hogy a lány valóban leszbikus és hosszú távra tervezne és nem csak kipróbálni akarja és egyből nyomná a szexet? 23L

2020. okt. 18. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi eleinte barátok voltunk csak a barátnőmmel kb 1,5 évig, aztán szép lassan elmélyült a kapcsolatunk amíg egyszer csak szerelem nem lett belőle. Annyi idő alatt megismertük egymást, hogy kinek mik a céljai a jövőben, ezáltal úgy mentünk bele egy kapcsolatba, hogy ismertük egymást. Lassan 2 éve vagyunk együtt.

21/L

2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Mert a lányok kevesen vannak
2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%
Valószínüleg bűnronda vagy.
2020. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3...köszi így látatlanban könnyű ilyet írni, nem vagyok ronda amúgy...
2020. okt. 18. 19:05
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Ezért írtam, hogy valószínüleg. Belefér a tévedés.
2020. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

#3 hogy mondhatsz ilyet egy lánynak? Ha ott lennék bevertem volna neked 1et.

Azt sem tudod hogy néz ki, csúnya lány nincs.

2020. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ez az :D...

biztos valami unatkozó pasi ennyi erővel.

belefér a tévedés...

amúgy ha olyan ronda lennék mint azt hiszed, miért kezdtek el társalogni velem? HMMm? ha olyan ronda lennék alapból nem írna rám senki, meg látatlanban ne ítéljünk már emberek...

2020. okt. 18. 19:18
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Te akkor nem sok lanyt lattal eletedben.
2020. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Akkor a szemelyisegeddel van baj. Ez a rosszabbik eset, a kulsodet meghamisithatod sminkkel. Ezt nem tudod elfedni.
2020. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
? nem is sminkelem magam XD..ne állítsunk már olyanokat amik nem igazak emberek. ha nem tudtok válaszolni a kérdésemre, akkor inkább ne is fáradjatok.
2020. okt. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!