Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A nőknek mi a "nőideál"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a "nőideál"?

Figyelt kérdés

Nem régóta "ismerkedem" és elkezdett foglalkoztatni, hogy vajon a lányoknak milyen az ideálja.

Igazából nem tartom magam sem túl szépnek, sem túl különlegesnek, ezért nagyon érdekel, ez mennyire hátráltathat a párkeresésben.



2021. jan. 29. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Most ez a kérdés komoly? Én a húslevest szeretem, a másik meg lehet a frankfrutit

Erre hogy lehet választ adni hogy kinek milyen az ideálja?

2021. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, mindenkinek más és más. Annyit azért elárulhatok kedves barátom, hogy sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok mint a külső megjelenés.
2021. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tudom, nekem mi a nőideál, de az korántsem biztos, hogy másnak is az, sőt.
2021. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul az ideál az emberek többségének csak egy fogódzkodó, kb az a típus tetszik neki, ha egy képzeletbeli emberre gondol, de egyáltalán nem jelenti, hogy ragaszkodik hozzá, és simán összejön az "ideáltól" eltérő megjelenésűvel is.


Ez az a pont ahol mindig bukik a mi az ideálom kérdés. A velem szemben ülő például lehet, hogy nem az ideálom, de ettől még borzasztóan vonzódhatok hozzá, és csinosnak találhatom.

2021. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen úgy van,ahogy a #4es írja. Azért mi nők szerintem jobban figyelünk magára a személyiségre,a belső tulajdonságokra,persze azért fontos az,hogy számára vonzó vagy-e,de nekem épp az előtt meséltek egy olyan sztorit,hogy nem tetszett neki elsőre annyira xy de aztán a személyisége megfogta és így szépnek látta. Úgy hogy bőven van esély,de fontos mellé az önbizalom(szerintem),mert az sem jó,ha esetleg állandóan megveted magad még előtte is,az nagyon kiábrándító.
2021. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
5: sok ember van ezzel így mindkét nemből. Ez egyáltalán nem nő-férfi, hetero-leszbikus kérdés ilyen formában.
2021. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Sokan mondják, hogy "jaj a külső nem számít." Hülyeség. Amennyiben valakivel személyesen ismerkedsz meg, avagy látsz róla képet, ott igen is számít az első benyomás, hogy milyennek látod. A másik, hogy 1% esély van arra. hogy olyan emberrel találkozz és hozd is össze vele a kapcsolatot, vagy éppenséggel vele éld le az életed, amilye az ideálod. Talán majdnem mindenkinek van egy ideálja, de a kivétel erősíti a szabályt. Ha engem kérdezel, nekem személy szerint nincs ideálom. Inkább azt mondom, hogy esetem / zsánerem van. Hosszú barna haj, középmagasság. Átlagos és husisabb testalkat közt. Barna szem. Mosolygós, aranyos, kedves. Sírós, lelkizős, érzékeny, őszinte. Viccesnek nem muszáj lenni. Viszont veszekedni tudjon, ne azt válaszolja mindenre. hogy hagyjuk és mindegy. :D Nagyjából ilyen "elvárásaim" vannak a másikkal kapcsolatban. De ami a legfontosabb számomra a másik személyben, hogy szeressen viszont. :)
2021. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem belső tulajdonságokra van ideálom: akár nőben, akár férfiban: legyen őszinte, becsületes, nem irigy, nem rosszindulatú. Sajnos, nőkben ilyeneket ritkán lehet találni. Férfiakban inkább.
2021. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy a #4-es komment 100%-ot kapott, a #6-os meg a porba van pontozva.


Pedig mindkettőt férfi írta :)

2021. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!