Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, ti hány évesen és hogyan jöttetek rá hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
16
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

17

Részegen lefeküdtem egy barátnőmmel. Korábban meg szerelmes voltam egy lányba, de azt akkor nem ismertem be magamnak.

2021. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én ha foglalkozok vele,akkor már 13 évesen simán,de így 16 évesen,amikor először úgy éreztem szerelmes vagyok, sajnos pont legjobb barátnőmbe. Előtte egy vita miatt pár hónapig össze voltunk veszve,és azalatt rájöttem. (Persze plátói volt)
2021. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
14-15 évesen talán, nem tudom már. Elég régóta tudom hogy,leszbikus vagyok. Amióta csak az eszemet tudom, valamit furcsáltam magamba, mindig fiúkkal lógtam, fiúsabb külsőm volt, nem éreztem egyáltalán vonzalmat a srácok iránt. Azóta eltelt 5-6 év, még jobban megerősödött bennem ez az érzés. 😁😁
2021. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13. Összeveszteünk a legjobb barátnőmmel, és nekem sokkal jobban fájt, hogy nincs velem. Tulajdonképpen valami kis piszlicsáré dolog volt, de én vezekeltem és esdekeltem a bocsánataért (amikor amúgy nem én voltam a hibás). Később jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé.
2021. jan. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

16

Valójában egy felelsz vagy mersz kérdés később nagyon elgondolkodtatott és pár hónappal utána már tudtam, hogy igen, én biszex vagyok

2021. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!