Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, köztetek vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, köztetek vannak vallásos emberek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az ábrahámita vallásokat nézzük, azok elég hímsoviniszták (szerintem). Ehhez rátesz még egy lapáttal, hogy a homoszexualitást bűnnek tartják.


Tehát köztetek van olyan, aki mégis keresztény, vagy követ valami egyéb vallást?


2021. jan. 30. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Van, attól még lehetsz hívő hogy nem heteroszexuális a beállítottságod.
2021. jan. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Hívők is vannak, vallásosak is.
2021. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Templomba nem járok. Maximum 1-2 évente, ha úgy adja. Ettől még van rózsafűzerem, szoktam imátkozni, és hiszek Istenben. Nyilván nem mindenben, és nem úgy, ahogy a többi hívő. De ez egy másik téma, a kérdésre már választ adtam. (A hitem, hogy Isten okkal teremtett ilyennek, így szeret, nekem ez az "akadály" a feladat az életemben.)
2021. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az előzó válaszadó. Hívőnek tartom magam, hiszek istenben és az ilyesmi kérdéseket megválaszoltam magamnak. Mindenki máshogy tanulja, érti meg, fogadja el. Csak nagyvonalakban egységes :)
2021. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!