Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Még sosem próbáltam, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem próbáltam, csak kíváncsiságból néztem, de nem értem, miért jó az ha lepisiljük egymás mellét vagy punciját, legrosszabb esetben az arcát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert van akinek ez izgalmas.
2021. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom van aki erre gerjed, meg ennél még furább dolgok js vannak.

Szerencsére én még nem futottam össze ilyennel.

2021. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
54%
Szia! Vannak olyan emberek, hogy izgassa ôket a meleg pisi érzete!
2021. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Mert erre izgulunk. Meg nekem benne van az hogy a másikat mégjobban elfogadom,egy intimebb és sokkal bizalmibb dolog mint a sima sex.

Azért ez nem engedném bárkinek,még huzamosabb együttlét után sem. Ehez egy olyan kapcsolat,egy olyan parterrel.

2021. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

"legrosszabb esetben az arcát"

Drágam ha pisisexelesz akkor az arcod a második legjobb lesz, a szád után.

2021. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Soha nem hittem volna, de egyszer megkóstoltam a barátnőmét. Csak pár cseppet. Innen jutottunk el odáig, hogy engedtem a teljes mennyiséget. Nem tudom miért, de engem izgatott és ma is izgat.


F/60

2021. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!