Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, használtok dildót a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, használtok dildót a barátnőtökkel? Mi a tapasztalat vele?

Figyelt kérdés
Aki használ, az milyet preferál?

2021. febr. 16. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindketten kölcsönösen használunk egymáson
Csak én őrajta
Csak ő rajtam
Próbáltuk, de nem jött be
Sose próbáltuk, de érdekelne
Tartok tőle, taszít, undorít
Nem próbáltuk, nincs rá igény, semleges
Az egyikőnk szeretné de a másik fél nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Elég sokféle játékunk van, egyszerűtől drágább élethűig, elég sok méretben. Mi szeretjük használni őket, feldobja az együttléteket.

32/N

2021. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És megosztjátok a kettőtök közt ugyanazt, vagy van mindkettőtöknek saját?


Szerintem izgató ha ugyanazt használjuk, de összeegyeztetni az igényeket nem könnyű.

2021. febr. 16. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szingli vagyok, de az előző nőmmel használtuk. A minél egyszerűbbet preferáltuk, semmi csicsa, nem is volt túl nagy, sem élethű. Mivel csak ő használta rajtam, így nem volt osztozkodás.
2021. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Használunk, jó az néha, feldobja meg valami csavart visz bele. Kölcsönösen használjuk ugyanazt, tök izgató ahogy magából belém teszi és érzem rajta

32N

2021. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk olyan van amit fel is lehet csatizni. Nagyon jó és ügyes a párom 😍 ha minden igaz, neki is tetszik. Ugyanazt használjuk egymáson 🤭

23/n

2021. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van felcsatolható. Mi is kölcsönösen használjuk, a párom gyakrabban csatolja fel. Nem rossz nekem se!
2021. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szingli vagyok de szoktam :D

26l

2021. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!