Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » El szeretném mondani a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném mondani a legjobb barátnőmnek, hogy meleg vagyok,hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
És később azt is hogy szeretem őt,de mivel közelítsem meg a témát? Van öltetetek?

2021. ápr. 9. 03:52
 1/8 anonim válasza:
28%
Ez nem igazi tanács, inkább egy epés megjegyzés, de ki tudja. Fordítsd meg a dolgot. Hogy is fogalmazzak. Én hetero férfiként, ha a legjobb barátom közölné velem, hogy meleg, akkor onanntól távolságot tartanék... Ha utána egy idővel még közölné azt is, hogy szeret... Na akkor vége a barátságnak... Soha többet nem memnék a közelébe (de ez én vagyok és nem a barátnőd). Viszont egy kicsit perverz leszbi fantáziámban én megpróbálnám óvatosan elcsábítani a barátnőmet. Ha nem jön be, akkor valószínűleg az sem végződne jobban ha közölném vele mi a helyzet.
2021. ápr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az előző válaszolóval. És nem tartom helyesnek hogy a férfiak fetisizálják a saját nemükhöz vonzódó lányokat. Maguk miatt teszik nem a férfiak örömére...

Szerintem ha tényleg a legjobb barátnőd nyugodtan mondd el neki. Én igaz biszex vagyok és sokáig nem tudtam hogy mondjam el neki (a legjobb barátnőmnek) aztán végül szimplán írtam egy üzit neki messengeren.

Kérdezd meg előbb mit gondol az lmbtq-ról. Ha van meleg ismerősötök valahogy hozd szóba hogy megtudd hányadán áll vele. Nem kell igazából túlgondolni a dolgot. Mondhatod pl hogy most az online világ és a távolságtartás során rájöttél, hogy neked nem hiányoznak az életedbe a férfiak és leszbikus vagy. Ennyi

Nekem a legjobb baràtnőm azt mondta bármit is gondolok vagy érzek mindig támogatni fog mindenben💕

Ha elfogadod a tanácsom a szerelem dolog kifejezését még egyelőre hanyagold felé. Nem ismerem a kapcsolatotokat de lehet csak azért gondolod ezt mert ő van mindig a közeledben. Lehet hogy miután 'coming outolsz' neki utalgatni fog arra hogy ő is érez valamit akár szexuálisan akár romantikusan. De lehet nem. Szóval várj még vele

2021. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb úgyis meg fogja tudni, gondolom nem akarod örökre titkolni előle, meg megjátszani magad előtte.

Ha a legjobb barátnőd, akkor nyugodtan elmondhatod neki a szexualitásod, elvégre ki támogatna ha nem ő.

Még a fiú ismerőseim is azt mondták, hogyha a legjobb barátjuk coming outolna melegként, ugyanúgy elfogadnák, hisz barátok. A lányok meg még egy fokkal elfogadóbbak ebben a témában általában.

Ha meg emiatt megszakítaná a barátságot, akkor tekintsd egy próbának, mert ilyen barátra senkinek nem lenne szüksége.

A szerelmi vallomást viszont óvatosan. Ha nem viszonozza, akkor nagyon kínos helyzetbe kerülhettek, és lehet hogy a barátság végét jelentené ha rosszul sül el.

2021. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle, mit gondol a melegek felvonulásáról. Ha utálkozik, mint minden nem meleg, akkor nincs nála esélyed.
2021. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A meleg felvonulás szerintem nem normális dolog. De kérdező, ha tényleg a legjobb barátod akkor elfogja fogadni.
2021. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Kérdezd meg tőle, mit gondol a melegek felvonulásáról. Ha utálkozik, mint minden nem meleg, akkor nincs nála esélyed.”


Ház ez több sebből is vérzik.

- a biszexek, transzok sem melegek

- nem minden hetero utálkozik a melegekre

- van aki melegként is utálja a prideot

- van aki titkon meleg, és azért utálkozik hogy ne legyen gyanús

2021. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt pontosan tudom hogy nem utálja a melegeket, sőt támogatja őket. A fentiekre válaszolva, én sem nagyon értem hogy mire jó hogy felvonulnak. Én annak is örülök már ha valaki elfogad úgy ahogy vagyok. Tehát igazából már csak annyi hiányozna hogy hogy mondanám el neki.
2021. ápr. 18. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg: és ha én meleg lennék, mit szólnál hozzá? Amikor éppen ilyen téma van.
2021. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!