Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondotok a Orange is the...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondotok a Orange is the new black leszbikus szereplőiről? Ki volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem Boo volt a kedvencem :D
2021. jún. 5. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó sorozat, remek színészi alakításokkal. Kedvencem nem igazán volt, mert minden karaktert tudtam valamiért szeretni.
2021. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Cindy meg Boo. Nagyon bírom a humorukat. :D
2021. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem végig a sorozatot, azt sem tudom, hogy vége van-e már, vagy még folytatják, de ameddig láttam, addig Poussey volt a kedvencem. Okos, vicces, ragaszkodó lány, személy szerint kinézetre is tetszik
2021. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Poussey-t én is imádtam. De nekem Red volt a legnagyobb kedvencem. Még az első egynehány évados, stramp Red. Meg Frieda. Jó, ők nem voltak leszbikusak...


De leszbikusok közül Poussey és Nicky. De főleg az utóbbi, szerethető, jópofa karakter volt.


Én szerettem amúgy a sorozatot, olyan reális volt, nem volt benne minden fenékig tejfel, de azért voltak benne humoros, örömteli pillanatok is.


Az utolsó két évad viszont számomra túlzás volt. A lázadós évadot túl tolták, egyszerűen soknak éreztem ezt a témát ennyi időre. Az utolsó évadban pedig megszakadt a szívem a tudattól, hogy a kedvenc karaktereim mennyire learmortizálódtak a végére... Red fájt nekem nagyon, teljesen kifordult önmagából sajnos.


Akit amúgy nagyon szerettem még, az Blanca volt. De a főszereplőb kívül szinte mindenkit csíptem, olyan egyediek voltak.

2021. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak abszolút sztereotipikus karakterek, mégha időnként próbálja is ezeket árnyalni a sorozat, főleg az első évad volt szerintem ilyen szempontból erős. Én 8 éve nagyon odáig voltam Laura Preponért.
2021. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Laura Prepon nagyon vonzó nő, Samira Wileyt pedig a személyisége miatt kedvelem, és elég jó színésznő, a Szolgálólányos sorit is miatta kezdtem el nézni. (Utólag mégis Emily lett a kedvencem abban. *-*)
2021. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A leszbikudok közül nekem Alex, Poussey és Nicky volt a kedvencem. És igaz, hogy totál kattant és nem is leszbikus, de Lorna is az egyik szívem csücske. :)


A heterók közül Red és Frida.

2021. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Nicky. ❤️
2021. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Alex, Nicky, Stella.


Pipert néha szerettem, néha nem.

2021. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!