Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért fogadtátok el a leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadtátok el a leszbikusságotokat? Csak azért, mert beláttátok, hogy mentálisan nem egészséges a beállítottságotokkal szembe menni, vagy önként, kifejezetten mert jól érzitek így magatokat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzem magam így.
2021. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs értelme nem elfogadni.

2. Szeretem, hogy a lányokat szeretem.

2021. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rájöttem hogy talán leszbikus vagyok, akkor lefeküdtem egy pasival. De olyan szörnyű volt, hogy inkább elfogadtam a helyzetet.
2021. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos először az első miatt de aztán megszerettem
2021. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így jól érzem magam. Felszabadító érzés, amikor elfogadja magát az ember
2021. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, hogy nem tehetek ellene semmit... Persze azóta már jól érzem magam így, de amikor újdonság volt, akik nem tűnt jónak
2021. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*akkor
2021. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok leszbikus, de leszbikus kapcsolatban élek. Nem volt nehéz elfogadnom magam mert a felismerés azzal együtt jött, hogy beleszerettem a páromba, de annyira reménytelenül, hogy ott már nem volt más választás, hisz vele akartam lenni. Ezen kívül sosem volt ellenszenves nekem az lmbtq társadalom így nem úgy éltem meg hogy ez valami tragédia lenne. Felvállalni mások előtt már másabb volt, főleg a magyarországi helyzetből fakadóan, de inkább volt bennem az, hogy bár elfogadóbbak lennének az emberek minthogy bár én lennék más. Pár hónap elteltével már nagyon frusztrált hogy nem beszélhetek a családomnak, barátoknak a páromról így előttük felvállaltam a dolgot, azóta sokkal szabadabbnak érzem magam. Hogy teljesen nyilvánosan felvállaljam magam itt mo-n azt viszont kétlem hogy megtenném főleg amiatt amerre tart az ország jelenleg.
2021. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom tetszik a női test és személyiség. Miért mennék szembe olyan dologgal, ami számomra természetes?
2021. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Évekig próbálkoztam, hogy hátha működne fiúval. Nem működött, s nem is telt jól... aztán úgy döntöttem, hogy nem teszek több erőfeszítést csak amiatt, hogy esetleg ne legyek megbotránkoztató az emberek számára. :-)
2021. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!