Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti lennétek/éln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti lennétek/élnétek együtt transz nővel is vagy csak kizárólag cisz-neműekkel?

Figyelt kérdés
Olyan transz nőre gondolok, aki hormonterápián van évek óta. Kisebb mellek, nőies alkat, semmi árulkodó jel nincs arra, hogy ő nem nőnek született (maximum mélyebb hang), viszont a hormonterápia mellé műtéteket nem csináltatott (férfi nemiszerv)

2021. jún. 30. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Uuu én lennék
2021. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
én szerintem nem, de lehet, hogy a helyzetet átélve máshogy gondolkoznék
2021. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Én nem. És nem a pénisze miatt, hanem azért, mert nem tudnám ott mélyen megérteni. Hiába vagyok a nők rajongója, én is ízigvérig nő vagyok,nem akarok másnemű lenni. Fogalmam sincs és nem is lesz soha, hogy milyen férfinak lenni, milyen arra vágyni, hogy férfi lehessek... Fogalmam sincs arról sem, hogy milyen érzés pénisszel létezni és hogy egy pénisznek milyen betegségei lehetnek. Nem tudnék se támaszt, se empátiát tanúsítani, csak eljátszani, talán... Ő ugyanígy lenne az én menzeszemmel, alhasigörcseimmel és önmagával a nőieségemmel.


Meg az is benne lehet a pakliban, hogy nincsenek benne azok a kis női finomságok. Pedig azok olyan jó dolgok.


Szerintem nagy éket verne közénk ez, hogy nem tudjuk egymást megérteni teljesen. Ciszférfiakkal sem tudtam soha ténylegesen bizalmas, mélykapcsolatot kialakítani. És nem is vágyom ilyesmire amúgy...


Én őszinte leszek veled, én alkalmatlannak érzem magam arra is, hogy csak a barátja legyek egy transznak.


Sajnálom.


Ellenben többen vannak a világban, itthon is szépszámmal, akik ellentétesen gondolkoznak/éreznek, mint én.

2021. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
én lennék, ha bejövünk egymásnak, akkor nálam ilyenek nem számítanak, hogy valaki transz vagy cisz, meg amúgysem egy puncitól lesz nő a nő szerintem. (ettől függetlenül az is teljesen megérthető, ha valaki számára a pénisz nem vonzó természetesen, de nekem azzal így önmagában nincs problémám)
2021. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem,nem vagyok pánszexuális.
2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék, mivel egy pénisszel nem tudnék mit kezdeni.
2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy néz ki,mint Hunter Schafer,meg persze vonz a személyisége,akkor lehetséges egyébként. Mondjuk engem pont a nemiszerv az zavarna,ez is ok,hogy a nők jönnek be.
2021. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Talán. Persze nagyon függ a szemèlyiségtől. A pénisz számomra semleges alkatrész,érdekelne mikènt viszonyulnék hozzá a minden napokban.
2021. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem úgy van ám az ahogy elképzeled

Nekem transz bnom van (operalt) és ismerek jó pár transzot aki nem csinaltatta meg a nagymutetet

Nalam ez kizáró ok és amíg a heréi tesztoszteront termelnek addig nem tud ugy atnőiesedni hogy ne legyen észrevehető

A sminket pedig este le kell mosni

2021. júl. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bellatrix:3 válasza:
90%
Hát ha megfog a személyisége simán! Pl Angelica Ross nagyom bejön. Ha minden klappol meg persze őszinte és az elején elmondja mi a helyzet akkor nem lenne gond ebből, hiszen nő.
2021. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!