Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik esetleg hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik esetleg hamar felfedezték, hogy leszbikusok, hogy alakult ki párkapcsolat egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Először is, mikor fedeztétek fel magatokban, hogy "valami nem stimmel"? Mikor estetek szerelembe valakivel, hogy jöttetek össze, milyen a kapcsolatotok jelenleg?


(Ha esetleg szex is volt/van már, az milyen volt, bár erre ne válaszoljatok, ha úgy érzitek, nem idetartozik)



2021. júl. 2. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

8. osztályba voltam szerelmes elsőnek egy csajba.Évfolyamtársam volt,legjobb barátnők voltunk.Az első fél évben nem fogtam fel ,hogy bejön.Csak haragudtam rá amikor pasizott,és féltékeny voltam amikor összejött fiúkkal.Nagyon hosszú sztori.Igazábol 9.ben közelebb kerültünk egymáshoz.Megcsókolt stb.De aztán összejött egy sráccal aki nekem is bejött.Azóta nem beszélünk,ennek már pár éve.

Jelenlegi barátnőmet 9.ben ismertem meg ,majd 10.ben jöttünk össze.Egy baráti tarsasagban voltunk és egy suliba jártunk.Mindig is bejöttünk egymásnak ,csak neki barátja volt na meg nem akarta elfogadni ,hogy tetszik neki egy csaj.Azóta kb full leszbikus.Mai napig együtt vagyunk.

2021. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!