Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőtök milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőtök milyen szexualitású?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Hetero
Biszex
Leszbikus
Egyéb
66 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Hetero (teljesen normál.)


Nemrég beszéltem vele ajánlottam neki az internetes ismerkedést. De köszöni szépen, MEGGONDOLTA MAGÁT és mégsem kell neki semmiféle társ.


Megszokta az egyedüllétet nagyon az elmúlt évek során. (48 éves.)

2021. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Na pont ez nem tudom,padig szeretném nagyon.Én 23 éves biszexuális lány vagyok.Cégnél ahol dolgozom /kereskedelem/ van egy 29 éves lány ő a legjobb barátnőm.Az első pillanattól kinéztem magamnak,valahogy rá szoktam érezni arra ha valaki más.de most nem vagyok biztos a dolgomban.Ahogyan néz rám,hozzámér ha elmegy mellettem stb.és még több jel...3 hetente vagyunk ugyanabban a műszakban,mindig nagyon várom.Ugye az a gond ,hogy nekem most fiú barátom van,és ő is tudja,többször hazavittük már műszak után,tehát ő sem gondol valószínűleg rólam "semmi rosszat".Amikor egy műszakban vagyunk szoktunk zuhanyozni a munka után,van amikor csak ketten,mert a többiek helyben laknak,szóval nagyon várom mert láthatom meztelenül is,gyakran alig bírok magammal.:-) Nem merek rákérdezni,de nagyon tetszik,mindig rá gondolok.
2021. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hetero, de a másik is. A többi barátom meg hetero pasi.
2021. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki volt,róla úgy tudtam heteró,mert ő azt mondta,de teljesen más volt velem,mint az adott barátjával,úgyhogy én inkább biszexnek mondanám,ha nekem kéne megállapítanom. Az ő érintésüket annyira nem szerette ahogy láttam,de engem lazán fogdosott,meg élvezte az egészet,ha ilyen leszbikus párt játszottunk,én meg soha nem kezdeményeztem fogdosást nehogy félreértse. (Rólam még mindig úgy tudja heteró vagyok,mivel nem is beszélünk,meg neki nem szívesen mondanám el)
2021. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az egyik queer (és pán között helyezkedik el, a másik heteró, nagyon minimális (szerintem kb 2%)bi hajlammal
2021. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nor/mal
2021. aug. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!