Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek kitartsak? Tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kitartsak? Tapasztalatokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal úgy 1 hete,(volt 1 nap amikor nem volt elérhető) és a személyiségét érdekesnek találom,külsőleg pedig nagyon vonzó,és egy hullámhosszon is vagyunk. Párszor kiemelte a belső tulajdonságaim,amiket leszűrt így az írás közben,meg szimpatikus vagyok neki,úgy gondoltam,hogy lehet,hogy önmagammal lenyűgöztem már egy kicsit,de most kevesebbet ír (terjedelemre),meg ritkán is. (Azt tudom,hogy havi baja van,de nem tudom ennyire bejátszhat e most ez a dolog😂)


Igazából "időt nem akarok pocsékolni",és úgy érzem nem is igazán látom át tisztán a helyzetet,mert így egybe igazán jó nő,de meg sem tudom az ilyeneket amúgy sem beszélni senkivel,úgyhogy vagy elcseszem vagy én lépek általában,de most itt nem igazán akarnék lelépni,csak ha ezek arra utalhatnak,hogy az érdeklődés valamiért elfogyott,mert akkor hiába próbálkozok. (Elvileg rajtam kívül mindenki untatta/nem volt szimpatikus neki,de ha érdekelném annyira szerintem,akkor ránézne a telefonra,ami nekem sem mindig jelzi az üzenetet az alk. miatt és nem napi 1szer tenné,mert én pl többször ránézek,mert érdekel,de lehet ezt túlagyalom)


Tapasztalatoknál igazából arra gondoltam,hogy volt már,hogy megérte küzdeni olyanért,akinél hullámzó volt a dolog?


2021. aug. 6. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy ettől függetlenül ismerkedek másokkal,de egyelőre olyan nem volt,aki túlszárnyalta volna az eddigiek alapján sajnos.
2021. aug. 6. 11:07
 2/12 Válaszoknélkül ***** válasza:
77%

Na, ezért rühellek én ismerkedni.


Uccsó kérdésedre a válaszom: nem.

De léteznek kivételek, minden eset más és más.

2021. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nőként tudhatnád h folyton hullámoztok, kattogtok jobbra balra
2021. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Voltam ilyen helyzetben, kitartottam, mert kíváncsi voltam rá, de aztán ez csak rosszabb lett idővel. Úgy gondolom, hogy aki kíváncsi rád, az keres, pont. A többi meg csak mese. Nem éri meg.
2021. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet nem vagy képes "beleölni" egy ismerkedésbe?...
2021. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nők..állandóan unatkoznak meg szórakoznak mindenki idejével de a sajátjukból egy hét az "beleölés" meg időpocsékolás ha ismerkedésről van szó..
2021. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
70%
Nem lehet, hogy túl jó nőnek tartod magadhoz képest (és ez így is van)? Talán sértően hangzik, de ha te is azt érzed, hogy te lelkes vagy, ő meg alig fektet energiát a kapcsolatotokba, az elgondolkodtató. Meg ha csak irogattok, semmi személyes, akkor hogy lesz ebből bármi is?
2021. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Én átérzem😂 legyél türelmes, és ha nem változik, akkor kezdj el hátrálni te is, mert akkor bizony ez veszett
2021. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem eddigi tapasztalataim alapjan.


Ha nem keres, meg nem ugy akkor off. Akit erdekelsz az keres.


Indulj ki magadbol.

Ha teged erdekel valaki minden alkalmat megragadsz hogy beszeljetek, rairjal, erdeklodj.



Sajnos sokszor futottam bele ilyenbe. Sosem lett semmi se az egeszbol.


Ugyan is egyforman kene keresnetek egymast. Igy kicsit egyoldalunak tunik, amibol nem lesz semmi.


Mai vilagban mindenki a telefonjat bujja. Szoval persze adodhat nap amikor elfoglaltabb vagy barmi, de irni azert lehet.


En pl hetkoznap hogy dolgozok napkozben es munkabol adodoan nem tudok telefonozni.

De ebednel meg kavezasnal ra nezek mindig. Meg mikor megyek haza fele.


En nem keresnem a helyedben. Aztan kiderul keres e o.


Nalam mindig az is volt, ahogy nem kerestem a masikat mar nem is irt.

2021. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!