Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van erre valami megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy a barátnőmmel már több, mint 8 hónapja együtt vagyok. Sose élveztem még el tőle, de ebbe már-már beletörődtem. Nem azért nem mentem még el, mert béna lenne, csak valahogy a testem máshogy reagál vagy nem tudom. A lényeg, hogy még előtte nagyon rá voltam erre függve, naponta rengetegszer masztiztam (csak zuhannyal) és ezt igényeltem is. Lassan 3 hónapja, hogy összeköltöztünk és azóta esetleg ha 4 vagy 5 alkalommal szexeltünk. Hihetetlenül elkeserítő, hogy szinte mindig elutasítást kapok, ha kezdeményezek. Viszont a maszti már nem megy, meg nincs is megengedve a zuhanyzós maszti. Ha esetleg kívánós vagyok és magamhoz érnék úgy, hogy egy helységben van velem, akkor megy a rosszalás és elmegy a kedvem az egésztől. Annyira hiányzik a szex, mit tegyek? A korom nem tudom mennyire fontos, de

19/L



2021. aug. 12. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

"nincs is megengedve a zuhanyzós maszti. " XD Ki nem engedi? A házmester?


Fiók iránt semmit nem érzel? Ott jobb körülmények várnának...

2021. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiók? Ezt hogy érted? Amúgy nem házmester, csak szeretné, ha leszoknék róla és átállnék a "normálisra". Meg hátha így könnyebben el tud élveztetni.
2021. aug. 12. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiókos szekrények fiókjaira gondolt az 1-es. :)



[nyilván csak viccelek, valószínűleg fiúk-ot akart írni.)

2021. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh vagy úgy. Hát nem igazán érzek irántuk semmit. Meg hihetetlenül szeretem a barátnőmet, és rendesen vonzódom is hozzá. Ezért fáj annyira, hogy nincs szex.
2021. aug. 12. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha valakit tényleg szeretsz akkor a szex csak amolyan fűszerezés a szerelmetek ételéhez és nem a fő alapanyag. :)
2021. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Tudom, de azért nagyon igénylem a szexet. Régen rendesen volt is. És szeretem, ezért se keresek mást, aki ki tudna elégíteni.
2021. aug. 12. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a maszturbálásban igaza van, hogy nem árt vissza fogni. Mert a sok masztitól nehezebb elélvezni illetve tovább tarthat elérni. Ha minden igaz.
2021. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát masztit is esetleg havonta 1x próbálom meg. Nyilván elélvezni nem tudok.
2021. aug. 12. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg a dolgotx te többet akarod, na meg miért nem megy a dolog a részedről! Érdekes lenne ennek utána járni! Nálam is volt ilyen hogy páromnak sokáig nem ment, de mondtam neki, ha kell akkor órák hosszat csinálom, csak jó legyen! Együtt közösen megoldottuk. Lehet valami lelki gátja is van, vagy esetleg egy bizonyos ingerhez vagy szokva.

Érdemes ezt megvizsgálnod.

2021. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!