Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt az első élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi30 kérdése:

Mi volt az első élményetek lánnyal? Első randi,hány évesen és mi történt? Stb...

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Első randi 20 évesen volt lánnyal. Kint voltunk a Kopaszi gátnál beszélgettünk, meg ilyenek. X
2021. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi 1 es.. Történt egy s mas amúgy?
2021. szept. 25. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen a legjobb barátnőmmel iszogattunk, felelsz vagy merszeztünk aztán már azon kaptam magam hogy orálisan kényeztettem
2021. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
14-15 évesen elkezdtük egymást tapizni legjobb barátnőmmel. Sokat ölelkeztünk, ilyenek. Mivel akkor már 6 éve ismertem, tudtam akkor is mindent róla így offical randira sose mentünk el. Ahogy belelendültünk, utánna kb 2hónapra le is feküdtünk. Most tervben van, hogy megkérem a kezét. Persze ezt nem tudja még, meglepi lesz:)
2021. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó kis történet! 😊
2021. szept. 26. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Az első élményem 17 évesen volt, egy discoban, egy gimis évfolyamtársammal.


Én "A"-ba jártam, ő "B"-be.

Csak az idegennyelv óráink és a választott fakultációnk volt közös.

Azelőtt nem érdekeltek a lányok, de annyira a fiúk sem.


Nem voltam egy nagyon feltűnő jelenség, nem is ittam szinte soha.

Az a tipikus szürke kisegér, átlagos, kinézettel, életmóddal, iskolai eredménnyel.

Abban a buliban viszont sikerült becsípnem és táncolás közben valahogy összegabalyodtunk.

Meglepődtem, ahogy ő is, hogy a csávók eltűntek mellőlünk és ketten maradtunk a tömegben.

Ő sem volt már szomjas, kacéran rámmosolygott, átkarolta a csípőmet és együtt ráztuk tovább.


Jól éreztem magam vele, haverként. Bár alig ismertem.

Viszont amikor megfordult és a fenekével hozzámdörzsölte magát, beizgultam. Még mondtam is magamban, hogy mi a f@#*?

De a kezem elindult a hátán fentről lefelé, akaratlanul, mire megfordult és a kezeimet a fenekére tette. Megcsókolt én meg hagytam.

Sokan voltak ott az iskolánkból, kinevettek, mutogattak. Erre ő zavarában kihúzott az utcára engem, gyors léptekben egy sötét utca sarkán találtam magunkat. Nevettünk és ott folytattuk ahol abbahagytuk.

Simogattunk, tapiztunk, csókolt mindenhol, de mire a sliccemig ért volna leállítottam. Megijedtem és azt kértem hagyjuk abba.

Bólogatott.

Sietve elköszöntem, azonnal kijózanodtam, hevesen vert a szivem. Tetszett is meg nem is. Inkább csak attól féltem mit mondanak majd mások és mi lesz ha a szüleim megtudják.


Hétfőn a németen az volt a feladat, hogy párokat alkossunk és mint 2 távoli ismerős valamilyen témáról írjunk levelwt egymásnak, majd ezt kellett felolvasni.


Nem voltunk egy párban, én valaki mással voltam meg ő is, valamilyen hülye témában írtunk, mindegy, lement az óra.

De miközben dolgoztam a levelen, éreztem, hogy engem néz. Ezért párhuzamosan neki is írtam egyet németül.

Ő sokkal jobb volt nálam, kis egyszerű mondatokkal leírtam neki, hogy jó volt a szombati buli. De nem emlékszem sok mindenre. Megbeszélhetnénk-e ami kettőnk között történt. Oda adtam neki a teremből kifele menet.

Nem jött válasz, pedig a myvip meg az iwiw, msn nagyon pörgött akkor.


Nem tudom ő csesztették e, én 2 beszólást is kaptam, hogy vigyázzanak velem pl az öltözőbe tesi előtt mert leszbi vagyok, meg ilyenek.


Aztán 2 hét múlva mikor megint német órán voltunk, sokan hiányoztak, odaült mellém.

Olyan különlegesnek éreztem azt az órát, pedig nem történt semmi, csak ott ült, írt, figyelt a tanárra.


A könyvem sarkára odafirkált valamit.

Ma 16:00, nagy templom?

Sose felejtem el.

Izgultam, féltem, remegtem azt se tudtam mit kéne érezzek.

Szerelmes se voltam még soha.

Alig vártam, de közben nem is.

Féltem mit fog mondani.


Ott vártam rá, mosolyogva köszöntünk egymásnak.

Sétáltunk, beszélgettünk, de erre a témára egyikünk sem mert rátérni.

Nekem viszont ment a buszom szóval, tisztázni akartam.

Azt mondta érdeklik a lányok, izgalmasnak találta, hogy én lány vagyok, a táncolást, a csókolózást. Érdekli a szex is bár ahhoz szerelmes akar lenni és azt velem nem biztos, hogy tudna.

Én pedig mondtam, hogy lehet már egy kicsit belezúgtam, mert a csókja és a tapizása nagyon felcsigázott. De még nem gondolkoztam azon, hogy fiúkkal vagy lányokkal lennék szivesebben. Fiúkkal még nem volt semmi tapasztalatom.

Lányokkal meg csak vele, vele is csak ennyi ami a bulin történt.


Mondtam, hogy hagyjuk, majd meglátjuk mi lesz, ki hogy érez, mi alakul ki az egészből.

Azt mondta rendben.


Aztán pár hónap múlva már egy idősebb sráccal láttam smárolni a buszmegben. Később is, soha nem láttam lányokkal.

Nekem viszont mintha egy célbamutatás lett volna azóta is csak nőkkel volt dolgom.


Ennek már sok sok éve, te jó ég, már több mint 10.

Mégis kedves emlék. Lehet ha ő nincs, akkor ma én sem élek úgy, ahogy.


Egyszer találkoztunk a közelmúltban, mindketten a párjainkkal voltunk. Neki férje lett, meg egy kisfia.


Nekem menyasszonyom, és két fogadott kislányom.

Váltottunk pár szót, jó volt vele/velük találkozni.

Amikor elköszöntünk a vállához értem, megköszöntem neki. Azt hittem nem fogja érteni de értette. Lassan pislantott, mosolygott és minden jót kívánt.


Ez 17 évesen volt, most 28 vagyok.

Mikor kikerültem a gimiből fősulin sok randim volt, sok egyéjszakás kaland, sok szerelem, de egyik se olyan erős érzelem mint vele, a mostani páromig.

2021. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönön ezt a történetet is,szuper volt olvasni! Sok boldogságot nektek a mostani pároddal
2021. szept. 26. 16:40
 8/10 anonim válasza:
94%

A legjobb barátnőmmel volt az első csókom, de nem voltunk szerelmesek egymásba. Akkoriban kezdtünk rájönni, hogy vonzódunk a lányokhoz, úgyhogy néhány forróbb felelsz vagy mersz körben kipróbáltunk pár dolgot, semmi "komoly" nem volt benne.

Az első randim egy lánnyal 15 évesen volt, órákig csak sétáltunk, egy kicsit esetlenek voltunk, ettünk egy fagyit meg egy pizzát, mindkét alkalommal ragaszkodunk hozzá, hogy mi fizessünk. Még egymás kezét se mertük megfogni, csak egy pár hét után xd

2021. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzőtáborban volt, 17 voltam. sokat beszélgettünk meg hülyéskedtünk, együtt tusoltunk. Ő napközben többször megfogta a kezem sokat játszott vele. Utolsó előtti este, szereztünk egy üveg bort, és csókolóztunk, meg simogattuk egymást, utolsó este meg józanul együtt voltunk egész este, aztán össze is jöttünk.
2021. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam az első igazi randimnál.

ismerősön keresztül ismertük meg egymást, beszélgettünk online, majd spontán találkoztunk (snapet küldtem hogy lent vagyok a tesóimmal a játszin és kérdezte, hogy lejöhet-e).

felsétáltunk a kertvárosba, egy tök elhagyatott részen keresztül, közben folyton beszélgettünk.

lementünk, majd egy másik játszin kötöttünk ki, akkor már lenyugvóban volt a nap, kevesen voltak.

szembeültünk egymással két hintán és úgy beszélgettünk tovább.

majd elkezdett fázni, szóval odaadtam a pulcsim.

sötétedés utánra értünk hozzá (hazakísértem), majd köszönésnél megöleltük egymást.

első randinak jó volt, de nem lett belőle semmi.

2021. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!