Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Debrecenben van olyan hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben van olyan hely, ahol leszbikus párok zavartalanul lehetnek? Kvázi "törzshely". Parkra, ilyesmire gondolok, ahol nem szólnak be, ha kézenfogva ülünk, vállára hajtom a fejem. Szóval semmi intim dolog.

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok, egy ilyen hely nem város-, hanem emberfüggő. A leszbikusokhoz való viszonyulás pedig teljesen egyénfüggő. Ennek értelmében tán nincs is egy kifejezetten "biztonságos", nyilvános szeglet sehol sem ahol ne időzzön rajtatok minimum kíváncsiságból a tekintet.

Személy szerint én már lemondtam erről, felesleges bosszúságot okozott a sokszor amúgy is fárasztó mindennapokba. De ha te úgy érzed, élni tudtok ezzel / fel vagytok készülve még a komolyabb atrocitás lehetőségére is, most miért ne lennétek együtt nyilvánosan akárhol.

2021. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: Te debreceni vagy?
2021. okt. 16. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok oda már pár éve.
2021. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hová?
2021. okt. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnék ilyen helyet mondani, viszont én megfogtam a barátnőm kezét nyilvánosan többször is, vagy megcsókoltam. nem tud érdekelni, ha vki ezért beszól nekem.
2021. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: és beszóltak?
2021. okt. 19. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok


volt már rá példa, noha akkor nem csak egymás kezét fogtuk, de szórakozóhelyen voltunk, és tőlünk pár méterre egy hetero pár is szerette egymást, nekik senki nem szólt :D shit happens. ha nincs egy meleg pár se az utcán, akkor majd ott leszek én és a barátnőm, mert nekem ez egy teljesen természetes dolog, na ennyi ^^

2021. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagy respekt! Sokáig fogjátok egymás kezét!
2021. okt. 19. 21:56
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Bármelyik kulturált szórakozóhely.
2021. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: Komolyan gondolod?
2021. okt. 24. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!