Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen biszexualitással,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen biszexualitással, leszbikussággal kapcsolatos sorozatok vagy akár filmek vannak?

Figyelt kérdés
Főként olyan érdekelne ahol a főszereplő most szembesül ezzel és még fel kell dolgoznia. Kb én is ebben a szakaszban vagyok és érdekelbének az ilyesmi sorozatok:)
2021. nov. 9. 06:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
The bold type, magyarul talán merész csajok a címe, amúgy is szuper témákat dolgoz fel, az egyik főszereplő pedig hasonló életszakaszba kerül, nagyon tudom ajánlani:)
2021. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Adéle élete, Egy szoknya,egy szoknya. Ezt a 2 filmet nézd meg! Adéle életében szexnek is hangsúlyt fektetnek, de a másikban inkább a szerelem!
2021. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mind ilyen :D

A tökéletes befejezés

Szerelmem, Annabelle

Below her mouth

Elveszed az eszem

Egy éjszaka Rómában


Ezek jó filmek, nézd csak meg ha időd engedi 😊

2021. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2021. nov. 9. 15:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még a Teenage Bounty Hunterset mindenképp ajánlanám,mert poénosan dolgozza fel,de persze hullámvölgyek vannak a sorozatban
2021. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mentátek meg a pom pom lányt! (But I'm a cheerleader)

régebbi, de vicces és jó vége van.


Saint Junipero - Black mirror epizód

sci-fi, retro és romantikus


The Handmaiden

koreai, kicsit horror, de jó. eléggé durva, kosztümös

2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
*Mentsétek meg a pompom lányt
2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6os,utána kerestem a The Handmaidennek és rájöttem,hogy ezt régebben meg akartam nézni már,viszont az lenne a kérdésem,hogy mennyi ijesztő?😂 (tudom,a félelem szubjektív,maga a műfaj is,de koreai filmet láttam már,amiben volt kicsi,szerencsére beteg volt,mint félelmetes,de emiatt kérdezem főleg,hogy aki nem bírja a horrort,neki is nézhető-e?)
2021. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Supergirl.

Alex felnőttként jön rá h a csajokhoz vonzódik.

Nagyon szép jelentei, pár beszédek vannak benne erről ahogy rá jön. Nekem ez nagyon bejött.


Skins

Ahogy Emily kibontakozik, Naomihoz húzódó érzelmei miatt.


Faking it, vagyis simlis spinék. Amyben egy elcsattant csók miatt kezdenek a lepkék a gyomrában repdesni, rájön vonzódik legjobb barátnőjéhez,

Karmához.


Skam (a spanyol verzio!) angol felirattal

Cris & Joana vivodása, szerelme, jó ideig kerulgették egymást.


Skam (francia verzio)

Itt is akadt egy érdekes páros. De a pontos történetre, felismerésre.. már sajnos nem emlékszem, de ez is kis aranyos. Lola és Maya szerelme.


Atypical

Casey és Izzie közt kezd el forrosodni a levegő. Nagyon kis szerethető családi sorozat. 😊😊


The Bold Tybe, mint felsorolva is van.

Adenenek köszönhetően Kat felfedez egy új világot, és minden kinyillik előtte. 😂 Az Ő szerelmuk lenyügöző.


Waverly Earp:

Waverly egy idiótával jár, össze ismerkedik az új seriffel aki nyiltan flörtölget vele. Egyszer csak jobban elkezd iránta érdeklődni, vivodasat meg osztja Nicollal, azaz a kiszemeljével. És úgy dönt h rövid az élet. 😂


Amar a Muerte, angol felirattal

Juliana & Juliana itt van egy kis vivodas h összejöjjenek-e de olyan nagy felébredés szerintem nem, ez van és kész.


Amar es para siempre, ezt mar nem emlékszem hogy néztem.

Amelia and Luisita szerelme, itt is kerulgették egymást jó ideig. 😊😆😋


....

Bárbara Mechita szerelme is gyönyörű, van benne két olyan pár beszéd ami sírós. Szerelmük nehezzen bontakozik ki, mert nem mai századot dolgozza fel. De itt is küszködnek eleget.


Coronation Street.

Sophie Sian, itt is igen hamar túl lendülnek a kezdeti nehézségeket.


Grace klinika. Callie is rajön kis lökésre h neki is inkabb a sötét oldalon kell keresnie a szerelmet, feleségül is megy Arizonához. Ott inkább nem is a szexualitás, van jobban kímélve hanem a gyerek téma köztük. Talán (Erika) az akiben ez nagy ledöbbenés, már mint a lányokkal való kapcsolat, de hát ő hamar koppintva lesz. 😬

Sok helyen már olyan természetes dolog ez. H nem azon vacilalnak h össze jöjjenek-e egy azonos nemüvel.

Ha szimpatikussak egymásnak és tetszenek is, hát miért ne. 😊😊😊

Huhh de össze vissza sietve írtam de remélem sikerült segíteni, ajánlani... Majdnem minden felsoroltam sajnos, amit valaha láttam. 😅

Szép napot! 😉😉

2021. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

South of Nowhere

Spencer & Ashley bocs ez kimarad, ez is kis tinis, iskolás korszakában jön rá Spencer a dologra, sokat küszködik. Van h meg is verik. 😭😭😭

2021. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!