Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Össze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lehet könnyű lesz rá a válasz,de annyira nem tudom mit tegyek,meg mi jellemző egyes helyzetek jövőjét tekintve. Van 3 lány a képben.


1.lány: Idősebb picivel nálam,vele igazából csak szexchatelünk,mert komoly dolgokról nem igazán beszélünk,csak néha ha vevő rá. Próbáltam már párszor elengedni,de nem tudtam,ahogy ő sem engem,csak benne az akarat is ott van,hogy nem akar,de így hogy nincs érzelem én sem akarnék vele kapcsolatot,meg alapból felcsesszük egymást néha,csak nem tudom miért nehéz elengedni és miért nem nyitja meg magát jobban (ha baj van,stb.de ezt lehet én is elcsesztem),vagy mitől tart,mert amúgy nem egy rossz személy. De vonzódásilag az a fura,hogy nincs mélység,és ezzel szemben is nagyon nagy. A 3 közül a legbonyolultabb.


2.lány: Vele kb 2 hete beszélünk,de a legnagyobb lépést ő tenné meg egy randival,ami előtt még telón fogunk beszélni kamerával együtt,hogy akkor szimpik vagyunk e,akarjuk e (igazából rám kíváncsi,h akarom e,de azért nyilván neki is döntő lesz). Vele a filozofálás megy,hosszú véleménynyilvánítások,ki mit hogy gondol,de napi 1szer, max 2szeri beszélés azért feltűnik. (Ez majd meglátom változik e máshol) Nekem ez lenne az 1.randim lánnyal. (felfedező fázisomban volt randim sráccal)


3.lány: Vele úgy 6 napja beszélünk,nagyon aktív,meg észrevettem,hogy amikor nem vagyok fent,akkor is rá pl 1 órára nézte meg megint a válaszom,amire előtte írt,meg fellépkedett stb. Nagyon sok kérdés és válasz,róla tudok eddig a legtöbbet szerintem,bár én többet beszélek,meg nála annyira a véleménynyilvánítás nincs,de megfigyeltem,hogy nála tipikusan én vagyok a ,,srác".Kaptam már,hogy nagyon szimpatikus vagyok stb,de nem igazán tudom,hogy velem barátkozni akar,vagy azért úgy is szimpatikus vagyok,de még korai lenne ezt kérdezni. Ő szintén nem sokkal idősebb.,viszont hasonló helyzetben vagyunk.Ami nála a legnagyobb kérdés még az a távolság lesz majd,ami változni fog és nem kaptam róla fogalmat,h mennyire.


Kicsi képet adtam mindhárom lánnyal való viszonyról,tapasztalatok is érdekelnének,hogy akinek valamelyik ismerős,abból mi sült ki nála. 🙁


2021. nov. 28. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a lányt válaszd, amelyiket megszereted. 6 nap meg 2 hét? Ennyi idő után szinte lehetetlen jól dönteni, hiszen egyiket sem ismered, meg csak neten cseverésztek. Szerintem nyugodtan ismerkedj mindhárommal, aztán majd meglátod, ha találkozol is velük, melyikük fog meg igazán. De az sem fog pár nap alatt kialakulni. Ja, és kívánom, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen soha :D
2021. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy te inkább az 1-es felé húzol. Én távoltságot nem vállalnék, és olyan után se futnék, aki nem akar. Randira mennék a 2. lánnyal, nem veszítessz semmit vele.
2021. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!☺


Akkor azzal igazából tényleg nem lenne baj,ha komolyabban elkezdenék mindhárommal? Mert kicsit attól félek,hogy esetleg a 2.attól függetlenül,hogy egy a véleményünk,de hogy elkezdené siettetni,és esetleg tetszene is,de nem akarnám ,,eldobni" a másik 2öt sem addig amíg valami nem biztos.

(#1es,én is kívánom magamnak,hogy ne legyen nagyobb😂 Engem az érzelmi dolgok nagyon meg tudnak kavarni,ezért ami egyszerűnek tűnik is néha bonyolult,mert nem mindig jól hozok ilyen téren döntéseket🙁)

2021. nov. 28. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha barátkozol, addig, amíg nem hitegetsz senkit. Ha valamelyik sietteti, nyugodtan megmondhatod, hogy te még várnál, mert szeretnéd alaposabban megismerni. Inkább várjatok még pár hetet, vagy hónapot (attól függően mennyit tudtok találkozni), mint hogy beleugorj egy kapcsolatba egy ismeretlennel, hogy aztán 2 hét múlva meg szakítsatok.

Illetve senki nem akarna magának olyan barátnőt, aki közben azon tépelődik, vajon nem a 2-est vagy 3-ast kellett volna-e inkább választania :)

2021. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg barátkozol, ismerkedsz az nem gond, de ha komolyabban elkezdessz ismerkedni, akkor nem biztos mindenki tolerálná ha megtudná, hogy te kísérletezel, hogy vajon melyikük legyen és egyszerre szédíted mindhármat. Voltam ilyen helyzetben, azonnal kizáró ok ha rájövök.
2021. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😁 Megfogadom a tanácsaitokat,aztán majd eldől,ki iránt lesz egyáltalán valami biztos érzelem,de így tisztább azért a dolog,hogy ha fent lehet tartani mind3-mal az ismerkedést,akkor ezt még tartsam,csak szerintem ez a randi dolog zavarhatott be,hogy valaki lépett egyet,és én is inkább a személyes találkozókat támogatom,csak ahogy észleltem nehezebben mennek bele általánosságban.
2021. nov. 28. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális egyszerre több emberrel beszélgetni, randira elmenni, amíg megtalálod azt, akit keresel.


Egy idő után azért szerintem már kezd természetesen körvonalazódni, hogy lesz-e belőle valami, akartok-e több randit, és érződni fog, hogy a többi a poros nyomába se ér.


Az is el fog válni, hogy ki az, akivel intellektuálisan működnek a dolgok, és ki az, akivel nem.


Figyelj a megérzéseidre, hogy kivel találod meg a hangot.

Ha valakivel nem lehet hosszú távon beszélgetni, az nyilván nem megy sehova. Elég egyértelmű, ha valaki nem tesz a beszélgetés fenntartásáért, ha az érdeklődési köre tökre más, és nem tud hozzátenni a témához.


Az is, ha valakivel nincs meg a kémia, nem akarod megcsókolni, levetköztetni, stb.

Egy kapcsolatban mindkettő kell.



Ha még nem érzed a dolgokat, az annak a jele, hogy A, nem ismered őket igazából, vagy B, nem igazán működik.

2021. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!