Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki szereti még a plátói...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti még a plátói szerelmet?Én igen, mert az elutasítást és azt, hogy nem szeretnek tudom kezelni, de azzal nem tudnék mit kezdeni, ha vonzódnának hozzám és viszont szeretnének.Vannak itt hozzám hasonlók?:)

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ő... nem, engem szeressenek viszont :(
2022. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 StevenUp ***** válasza:
23%
Mostanában sok koleganőm van akit megnézek magamnak, és elgondolkodom rajta hogy milyen lehet velük lenni. Szerencsére vegyes jeleket küldenek így marad a "cicázás" és így mindenki boldog
2022. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak úgy éreznék, mint te. Én azt szeretném ha viszont szeretne Ő. De nem fog sajnos :c💔😩😩
2022. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Gyűlölöm. Betelejsületlen szerelem legrosszabb érzések között van
2022. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Nincs rosszabb annál,mint amikor szeretsz,és neem szeretnek (már) viszont.

Szívesen cserélnék...

2022. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Magát azt a gyötrő érzést utálom.

Viszont azt szeretem ha van kiről ábrándozni. Mikor nincsenek elszabadult, kordában nem tartható érzelmek, csak egy kellemes ábrándozás.

Én magam döbbentem meg legjobban, mikor rájöttem, hogy hiányzik ez az ábrándozós állapot miután elmúlt a legutóbbi vonzódásom.

2022. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, kategóriát nem néztem. De sebaj, amit írtam akkor is áll :D

#6

2022. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Válaszoknélkül ***** válasza:
95%

Jajj, ne már! Hogy lehet ezt szeretni? Eleget tapasztaltam már meg, és szerintem az egyik leggyötrőbb érzés. Illetve, egészen addig szép az ábrándozás, amíg inspirál és reményben ringatod magad, de ha látod, hogy minden hiába… Nem egy egészséges állapot hosszútávon.


Szeretném megtapasztalni, milyen, ha viszont szeretnek. Vagy legalább érezni, hogy fontos vagyok valakinek, aki nekem is fontos…

Biztosan te is vágysz ezekre, és tudom, ami ismerős, de szar még mindig biztonságosabbnak tűnik, mint az ismeretlen, de ha nem lépsz az ismeretlen felé, sose tudod meg, milyen lenne.

2022. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy szereted, elvégre tétnélküli, azt látsz bele a kiszemeltbe amit akarsz és akkor amikor azt te akarod. A valós kapcsolat meg a nap bármely órájában igényt tarthat az energiádra, türelmedre. A partnered személyében az egész "csomaggal" foglalkoznod kell, minden erényével és fogyatékosságával együtt. Az utóbbit gondolom te rendre kispórolod ezekből az ébren töltött álmodozásokból.

Valaki irántad való vonzódásával meg nem tudni, hanem akarni kell kezdeni valamit. Én marhára szorongtam az első testiségtől, ott helyben megbénított de a másik lány személye annyira "ezdemegérős" volt, hogy pár pillanatra mindig össze-összekapargattam a kis önbizalmam hogy adok-kapok váljon a dologból.

A csokipudingot is nem azért szeretjük mert jó az illata meg kéjesen remeg ha rányitjuk a hűtőajtót, hanem mert marhajó az íze. Tapasztalni érdemes tehát a szerelmet, nem ábrándozni arról, vajon milyen is lehet. Gyakorlatban úgyis megcáfolódik annyi illúzió de cáfolódjon is meg. Aztán összeadod a negatív meg pozitív dolgokat és ha az egyenlet vége is pozitív, akkor megéri az egész.

2022. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Kéjesen remeg a csokipuding...hát ez nagyon tetszik 😀😍
2022. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!