Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok akik későn döbbentetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik későn döbbentetek rá, hogy a lányokhoz / lányokhoz is vonzódtok, nincs bennetek megbánás az "elvesztegetett" évek miatt?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy önhibámon kívül vesztek el azok az évek de most 24 évesen feszt azon rugózom, mi lett volna, ha korábban ráébredek a nők iránti vonzalmamra.

Elvégre tinédzserként és közvetlen azután, egyetemen, a fiatalságom legteljében voltam. Most már dolgozó felnőttként nem tudom, mekkora party lehetnék, mennyire tudnék olyan gondtalan, derűs kiépítője lenni egy párkapcsolatnak, mint amilyen pl. az egyetemi évek alatt lehettem volna amikor a párok jóhiszeműen együtt tervezik a jövőt. A felelősségvállalás nem telepszik még rá ilyenkor annyira az emberre, egy rakat hétköznapi derűt meg lehet élni - felhőtlenebb miliőnek vélem egy kapcsolat szárba szökkenéséhez viszonyítva a mai mókuskerekemhez.


2022. jan. 13. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem...

A mai napig bánom,hogy közel annyi idősen mint most Te,döbbentem rá csak igazán arra,hogy nem mehet ez így tovább,nekem nem ez kell,hogy hány évet vesztegettem el olyan emberekre/emberekkel,akikkel effektíve úgy igazán jó sem volt,és még boldog,sőt felszabadult se voltam.

Ehhh.

2022. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

31 évesen döbbentem rá végleg hogy bi vagyok.

Annyira nem bánom. 10 évvel ez előtt még nem volt ennyire elfogadóbb a társadalom. Nem hiszem hogy sokkal boldogabb lettem volna.

32N

2022. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És azon nem gondolkodtál még el, hogy 24 évesen miért ragadtál bele egy mókuskerékbe?

Úgy írod ezt, mintha már öreg lennél és ki lennél égve.

2022. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon, sokkal korábban is szerezhettem volna élményeket.
2022. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán nem, hasznos próbaidőszaknak tartottam, ahol másképp izgatták fel a puncimat mint most.
2022. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok és biszex.

Rengeteg évig nyomtam el magamban a tényt. Amikor fel mertem vállalni már férjem volt és úton az első gyerkőc.

Kb 5éve tudom nyíltan felvállalni.

Mai napig rendszeresen jár az eszemben , hogy mi lett volna ha.....

Én bánom, hogy azzal foglalkoztam ki mit gondol és hogy nem léptem hamarabb.

2022. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok és biszex, 13 éve kapcsolatban férfivel, kb 10 éve tudom magamról hogy a lányok is vonzanak, talán jobban is mint a férfiak. Azért nem bánom, hogy így alakult, mert ki tudja, hogy alakult volna a múltban az életem, egyáltalán nem biztos, hogy boldogabb lettem volna, mint most vagyok. De az biztos, hogyha valami miatt szétmennénk, nőkkel fogok ismerkedni, bár az se lesz egyszerű :D de én még 40 évesen sem érezném ezt későnek, arcra nem vagyok csúnya, testre edzeni meg bármikor lehet, olyan partner meg nem is kéne akinek az probléma lenne, hogy csak az életem ezen szakaszában alakultak úgy a dolgok hogy elkezdhessek nővel ismerkedni.
2022. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!