Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem találok extrán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok extrán nőies és szép-nem átlagos-arcú leszbikus nőt sehol?!Olyat keresek, amilyen én vagyok, de sehol semmi.És nem én gondolom magamról, a visszajelzések is erről tanúskodnak. :D KATEGÓRIA!

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 09:19
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a pasikra bukó biszex nők, akik néha szexelnek nővel is.😂
2022. jan. 14. 09:20
 2/39 anonim ***** válasza:
72%

Mert ritka, már eleve az elvárás is magas egy férfi részéről is, hogy átlag feletti nő.

Másrészt valamilyen okból én úgy látom a legtöbb leszbikus nő nem az a kimondottan nőies, a nagyon szép nők általában heterók, nagyon max biszexek.

2022. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hát, rólam még azt sem szokták gondolni, hogy biszex vagyok, nem, hogy kb teljesen leszbikus.😄😄 Honnan tudod, ha látsz közösségi oldalon/utcáb egy szép nőt, hogy őt nem a nők érdeklik (jobban)?!😉
2022. jan. 14. 09:40
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit magasra teszed a lécet. A wikipédia alapján "A válaszok kiértékelését követően azt találták, hogy a nők 8,6 százaléka számolt be arról, hogy valamilyen szempontból érinti őket a homoszexualitás. E 8,6%-on belül a nők 88%-a számolt be szexuális vágyról azonos neműek felé, de csak 41%-uk számolt be arról, hogy azonos neműekkel való szexuális aktusban is részt vett és mindösszesen csak 16%-uk rendelkezett leszbikus identitással."

Te ugye tisztán leszbikusra, és nagyon szépre vágysz. Az adatok alapján a leszbikusok száma így 64 ezer Magyarországon, ha durván 10 milliós népességgel számolok, és felteszem, hogy a fele nő.

Namármost ennek a 64k-nak legyen a fele nőies. Ez 32 ezer fő, amiben az általad kívánt top szépség még nagyobb kisebbség. És ez a kb 32000 fő szerte az országban él (jó, igen, nagy eséllyel többen Bp-n, de szerintem a lényeg lejön).

És akkor még nem számoltunk a párkapcsolatban lévőkkel, a korosztályban/személyiségben nem stimmelőkkel...

Összességében nem azt mondom, hogy lehetetlen, de ne várj csodát. Annyi szép átlagos nő is van, nekik is adj esélyt ;)


N

2022. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

#4es vagyok

*nem lehetetlen

Egy szó lemarad, és mennyire rosszabbul hangzik...😅

2022. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%
Ladyszomjas?
2022. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
??
2022. jan. 14. 10:33
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehetetlen, en is ilyet keresek, volt hogy tálaltam is, de sajnos nem ugy alakultak a dolgok. Fontos nekem még hogy intelligens is legyen, el tudjak vele beszélgetni, számomra ez nagyon fontos, és a korosztályom legyen. Nyilván nem egyszerű es magasak az "elvárások", de magammal szemben is magasak az elvárások, ez ilyen. 25/L
2022. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy a nem átlagos mit jelent nálad kérdező?Palvin Barbara szint?
2022. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
A 8 as vagyok, hogy nem csak az fontis szerintem hogy szép legyen, persze az mindig megfog, de volt olyan hogy szép volt a lány de annyira nem fogott meg benne más, és nem tudtunk elbeszelgetni se. Szoval ezzel azt akarom mondani hogy csupán azért mert szép volt es kölcsönösen tetszettünk egymásnak de nem tudtunk elbeszelgetni, nem lettem szerelmes, anélkül meg nem akartam folytatni.
2022. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!