Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek , hogy lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek , hogy lehetne felvállalni ?

Figyelt kérdés
Most alakult ki egy leszbikus kapcsolatom egy másik lánnyal. Szerintetek felvállaljuk ezt nyíltan vagy inkább ezt próbáljuk egymás között megélni ? Igazából gondolok itt arra, hogy kézen fogva megyünk az utcán vagy nyilvánosan csókolózzunk mondjuk az utcán. Nem tudom ezt mennyire ítélik el Magyarországon
2022. jan. 20. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind attól függ, hogy a negatív kritikát, támadásokat mennyire tudjátok kezelni. Ha tényleg nem zavar titeket, és nem csak nagyzolásból mondjátok, akkor hajrá, de azért persze kultúrált keretek közt, nem kell utcán nyalakodni. Ha azért fájna a beszólás, vagy olyan helyen éltek, ahol nem megszokott, és akár bánthatnak is titeket, akkor inkább ne, az a kézfogás nem ér annyit.
2022. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom az utcai csókot! Itt nálunk még nem olyan a szexuális kultúra, hogy ezt nyugodtan megtehessétek!
2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra komolytalan az a kapcsolat, amiben nem élhetem az intimitást és nem érezhetem az összetartozást.


Nekem szükségem van arra, hogy fogjam a párom kezét az utcán. Hogy átöleljem vagy ő öleljen át, vagy bizonyos pózokban átkaroljuk egymás derekát.


Csók utcán meg társaságban se legyen, de szájra puszi igen.


És ja, legyünk egymásra és a kapcsolatunkra is büszkék és ezt mutassuk is a világ felé.


De te se tűnsz túl komolynak. Ez a ,,Szerintetek mit csináljak ezzelazzal kapcsolatban?" című kérdéseket általában 10en éves wattpadíróktól olvasom vagy a tiktokon a 10 év alattiaktól. 🤷🏻‍♀️


Az se oké, hogy itt idegenek név meg pofa nélkül, a saját véleményükre támaszkodva megmondja nektek, hogy mit csináljatok. Ülj le a partnereddel dumálni, hogy te hogy látod, ő hogy érzi és az alapján döntsetek. Bár gondolom azért téma ez, mert a kapcsolatotok sem túl idős.

2022. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#3 Tisztában vagyok vele, hogy nem kell meg fogadni mindent erről az oldalról. Csupán az érdekelt, hogy mások esetleg hogy csinálják vagy mit csinálnak ilyen estben. Jól láttod a dolgokat egy 3 hetes kapcsolatról beszélünk sőt mind nekem mind a barátnőmnek ez az első lány-lány kapcsolata. Tehát kezdők vagyunk ezen a téren. Azzal is tisztában vagyunk, hogy azért Magyarországon eléggé rossz ezeknek a kapcsolatoknak a megítélése és nyilván egyikünk sem szeretne negatív atrocitás áldozata lenni. De végső soron úgy is a közös döntés lesz a mérvadó

2022. jan. 20. 13:28
 5/6 anonim válasza:
100%
Kézenfogás mehet az utcán. Azt barátnők is csinálják. Csók szerintem sok lehet. Bár ki tudja.
2022. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

En mAr csak azert is vigyaznek, mert sok a homofob meg aki undoritonak talalja. Aztan kepesek ezert akar megverni titeket. Hiaba lanyok vagytok.

Sajnos olvastam mar ilyen esetrol.


En nem kockaztatnek.


Sot sajnos van egy ismerosom aki azt mondta szetverne mindenkit a sajat nemehez vonzodik.


Kicsit sokkot kaptam alapvetoen jol elbeszelgetunk, meg azota se volt ez tema. Szerencsere ritkan futok ossze vele.

2022. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!