Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tapasztalatotok szerint van különbség a két orgazmus között (te dolgozol magadon vs. másik lány dolgozik rajtad)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a kulonbseg. N
2022. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony
2022. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, ha csak a fizikai oldalát nézzük, akkor is amikor magadnak csinálsz valamit az nem olyan mintha valaki más csinálná, az agyad kevésbé érzékenyen reagál rá, mert tudja előre, hogy mi fog történni. Ezért van az is, hogy pl. nem tudod megcsikálni saját magad.
2022. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Va,nem is kevés.

Sokkal intenzívebb a dolog,ha egy másik lány/nő csinálja,mintha saját magam.

2022. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok különbség, massal jobb valamibek de számottevően nincs különbség. Ha en csinalom is el tudom erni ugyanazt vagy hasonlot
2022. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb attol fugg ki csinalja, ha szerelmes vagyok, vagy nagyon tetszik a masik akkor jobban fel tudok izgulni es intenzivebb az egesz.
2022. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!