Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményed? 21/ L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? 21/ L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném kikérni a véleményeteket, azzal kapcsolatban hogy nektek volt olyan tapasztalatotok, hogy a saját méreteitekkel vagy formáitokkal elégedetlennek voltatok és ezért hasonló kaliberű lányokat kerestettek partnereteknek vagy ha kicsit másabb akkor gondolkoztatok már rajta hogy esetleg nem csak az miatt választottátok őt mert nem érzitek versenyképesnek a magatokhoz képest? (Remélem valaki érti)


Én pl.: Vékony vagyok de jobban szeretem a kicsivel husisabb forma lányokat, vagy nekem nagy mellem van de nem probléma ha a partneremnek kisebb méretei vannak de az sem ha egy formán nagy .



2022. febr. 1. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Háát, nem ezért.

Én husis vagyok. Nem szeretem annyira. De nem vész.

Viszont a husis csajokat szeretem

2022. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 StevenUp ***** válasza:
15%

Alapból van az a tézis, hog y "Minden nőnek van egy << nála >> csúnyább barátnője. Ha neked nincs akkor van egy rossz hírem...

Valószínű hogy emiatt érzed ezt hogy kompenzálsz valamit. Ez teljesen normális nőknél. Barátságban és szerintem párkapcsolatban is. Sosem találkoztam olyan leszbikus párral akiknél mindkettő az esetem lett volna.

2022. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vallom magam husisnak, sportolok versenyszerűen, de imádom a husis lányokat, megőrülök a nagy narancsbőrös fenekekért és combikért:D
2022. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekes megláttások, jöhetnék még a válaszok 😁☺️
2022. febr. 2. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát 2-essel egyáltalán nem értek egyet. Ez csak a divatmajmoló insta csajoknál lehet igaz. Nekem kevés barátnőm van, de sosem méregettük egymást. Nem is ilyen a stílusunk, egyikünk sem igyekszik "csinosan" öltözködni, másoknak tetszeni stb.

Párnak egyébként én olyan lányt választok, akinek hasonló a testalkata, mint az enyém. Viszont én elégedett vagyok vele, így nem tudom, hogy ez segítség-e :D

2022. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:39


Tudod jól, hogy a pasiknál más a meglátásuk velünk szemben. :D

Nekem azért szerencsére jó alakom van, ahogy vagyok, így vagyok jó, nagyon nem akarok rajta változtatni, ha lenne párom, tök mindegy milyen lenne a cicije, feneke, elfogadnám őt úgy ahogy van!

Szerintem ez így evidens.

2022. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen elégedetlen voltam a formámmal:dagi voltam. Elkezdem edzeni,rá kattantam mostmár jó formában vagyok.

De ettől függetlenül az izlésem nem változott jelentősen.

Mindig is vékony lányok tetszettek vagy dagik ha tele voltak önbizalommal és letudtak venni a lábamról valamivel....ami nem az alakjuk volt.

2022. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak ☺️🙈

Ahogy látom teljesen más mindeki véleménye 😁

2022. febr. 2. 22:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind1 a testalkat en inkabb arcot nezek meg esetleg h kissebb melle legyen, de az sem annyira fontos. 25/L
2022. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az összes barátnőm normál testalkatú volt (én normál/sportos vagyok).


Mellméret ahány nő annyiféle volt eddig :D sose ez volt a legfontosabb, inkább kisugárzás, arc, személyiség…


Viszont mindegyik magas volt (177+ cm), egyet kivéve (~154 cm).


Én csak ~170 vagyok, szóval lehet valamit kompenzálok én is, nagyon gyanús hogy ennyi magas lánnyal voltam együtt :D

2022. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!