Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteroknál elfogadott, gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroknál elfogadott, gyakori az alkalmi, melegeknél szinte még inkább. De hogy állnak ezzel, ehhez a leszbikusok? Nálatok is vannak egyéjszakás alkalmak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, de nekem csak nagyon-nagyon ritkan.

18/L

2022. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadott persze, inkább az, hogy sokan nem azt keresik talán, de megesik időnként.

22N

2022. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez alapvetően a férfiaknak jön olyan elemi szinten, ha megnézed, a meleg srácoknák nagyon népszerű, mert ott ugye két pasi van.


Nők esetén ez inkább az az alkalmi megkívánás esete, de nem véletlen, hogy csajoknak nincs olyan népszerű app mint a grinder.


Persze, olyan minden emberi csoportban megesik, hogy ketten összefekszenek, nem lesz belőle semmi.


Csak csajok között ritka, hogy valaki ezt hosszú távon, életmód szerűen űzze... már csak azért is, mert a nők kommunikálnak, és az ilyennek egy idő után elterjednek a köztudatban, és viszonylag necces lesz párt találni.

2022. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Elnézést, hogy nem válaszolok konkrétan a kérdésre, de talán ide tartozik.

Aki nézte a The L word című sorozatot. Szerintetek Shane karaktere reális? Létezik olyan leszbikus nő, aki az alkalmikat életvitelszerűen folytatja?

2022. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

4, esetleg bizonyos életszakaszokban, egy nagy városban ahol sok sok leszbikus él, talán reális lehet.

De egy idő után el fog terjedni a köztudatban, hogy te, az a csaj lelkileg totál kivan, csak szórakozik mindenkivel.

Na innentől kezdve elég sokan úgy vannak vele, hosz szép-szép, de otthonra nem kéne.

Mert az ilyennel ha te nem is keveredsz érzelmileg katyvaszba, általában tuti van másik három csaj aki az exe, és ki akarja kaparni a szemed.

Kell a francnak a hiszti.

2022. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Az merült fel bennem azzal kapcsolatban, amit írtál, hogy vajon valóban ennyire összefonódnak a szálak leszbikus körökben. Talán egy kisebb városban ezt még elképzelhetőnek tartom, de Pesten is ez a helyzet?

Már csak abból is kiindulva mennyien érzik magukat egyedül, elszeprálódva és hogy mennyire kevés olyan buli van (konkrétan egyetlen egy) ami nőket kereső nőknek szól. Olyan szétszóródottnak érzem a meleg női közösséget, hogy valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy valakinek ennyire híre menjen.

2022. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Nekem soha sem volt egyéjszakásom, 29 vagyok. Azt hiszem, nem is lesz, de ismerek olyat, aki előnyben részesíti azt, hogy sok... nőbe belekóstol.:D


4-es: Abban a sorozatban próbáltak egy szép színpalettát bemutatni a másság leszbikus oldaláról. Magyarországon kevésbé jellemző maga az egész homoszexuális világ előtérbe hozása (ha nem homofóbiáról van szó :\ ), de igen, vannak olyan nők, akik vagy szexorintáltság miatt, vagy erős férfias stílus miatt, rossz szülői példa miatt, esetleg a kapcsolattól való lelki elzárkózás és félelem miatt inkább ezt az utat választják. Ha visszaemlékszel, az esküvőről is azért szökött meg, mert attól félt, hogy ugyanolyan, mint az apja, aki fűvel-fával megcsalt mindenkit. Nem tudott hinni abban, hogy ő más lehet és ezért nem is hagyta, hogy a kapcsolata kiteljesedjen.

2022. febr. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem leszbikus vagyok, hanem biszex. Most pl pasim van, de szoktam lányokkal is szexelni, és korábban is kizárólag alkalmiak voltak, és valószínűleg sokáig így is marad.

De ez valószínűleg más eset, mintha leszbikus lennék.

2022. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán kezdek olyannal akinek sok alkalmia volt, talán azert mert nekem nem volt, nekem kell hozzá érzelem. 25/L
2022. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!