Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan 26-27 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 26-27 éves leszbikus nő, aki még nem csókolózott?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 16:45
A kérdező szavazást indított:
26-27 vagyok, leszbikus, még nem csókolóztam
26-27 feletti leszbikus vagyok, még nem csókolóztam
26-27 éves leszbikus vagyok, csókolóztam már
26-27 feletti leszbikus vagyok, csókolóztam már
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én "csak" 22, bocsi de én még nem csókolóztam.
2022. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22?Az semmi.Térjünk vissza erre 4-5 év múlva. :D :D
2022. márc. 16. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van

De nem is fogok

2022. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ebből miért csinálsz versenyt?

Ez számára is probléma (ha az) nem kell lekicsínyleni.

Valaki ideír 30 évesen, hogy ő sem csókolózott még, úgyhogy térjetek rá vissza pár év múlva, attól neked jobb lesz?

Költői kérdések, nem muszáj válaszolni, nem rossz szándékkal írtam, csak nem értem ez mire volt jó.


Bár már szavaztam, de akkor hogy a kérdésre is válaszoljak: Csókolóztam (de fura leírni ezt a szót :D) 27/N

2022. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszbikus vagyok, hanem meleg. 26 éves voltm, mikor az akkori barátomhoz vonattal mentm. Az állomáson annyira örült nekem, hogy ott, tömegben, mindenki elött úgy rámtapadt, hogy azt ittem soha nem lesz vége. Pedíg akkor ö nem is nyitottan volt meleg. Annyira öszinte volt a csókja, hogy ma sem felejtettem el.
2022. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

21 vagyok de nem volt még soha semmi.(csók bármi más)

Eddig nem zavart de mostanában csak erre tudok gondolni és nagyon frusztrál :( teljesen elveszi az önbizalmamat is

2022. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!