Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak nőies leszbikus lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nőies leszbikus lányok?

Figyelt kérdés

Van, amikor két nőies lány jön össze? Mert lehet, hogy biszex vagyok, nőies vagyok és a nőies lányok tetszenek. Nem tetszik, ha egy lány fiús és rövid haja van.

Akiket ismerek személyesen leszbikusok, azok mind fiúsak. Csak filmekben láttam nőiesebb leszbikus lányokat, de az ugye film, ami kitaláció.



2022. ápr. 19. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Azt hívják lipstick leszbikusnak.

Amikor nőies kinézetű lánynak szintén nőies lányok tetszenek.

2022. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Persze, hogy léteznek.
2022. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Én is ilyen vagyok, annyi, hogy elég magas vagyok, de elég csajosnak vallom magam, és szintén a lányos lányok tetszenek legjobban.
2022. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
persze hogy léteznek, pl ladyszomjas
2022. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

YouTube-on vlogol pár (3 ilyen párost követek), egészen a földön két lábbal álló leszbikus pár. Vannak tehát.

Az én környezetemben nem ismerek hasonló felállást. Magam is a nőies lányokért vagyok oda de társkeresőn, helyrajz alapján inkább butch-okba futottam bele és olyanba aki alkalmit akart csak. A HER-t szeretném kipróbálni újabban. Más lehetőségünk sajnos nem nagyon van - bár a Wow bulikat is számításba lehet venni, csak nincsenek olyan sűrűn.

2022. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Ritka a szép és vonzó leszbikus nő sajnos...
2022. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Én is ilyen vagyok, ha gondolod írj nyugodtan, hátha szimpik leszünk egymásnak!:)

18/L

2022. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
7es neked hogy a nemlétezőmbe nem sikerült még ráakaszkodnod itt senkire sem amikor minden ilyen kérdés alatt felkínálod magad? x)
2022. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
En is nőies vagyok és az exem ia nőis volt ugyhogy nem lehetetlen ilyet talalni hajrá ;) 25/L ha gondolod irj nyugodtan
2022. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

"Ritka a szép és vonzó leszbikus nő sajnos..."


Akkor azt mondod hogy mi leszbikus "rondák" vagyunk???

Mégis, melyik bolygón élsz te????

2022. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!