Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan lány aki tudná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki tudná élvezni azt hogy a másik imádja csodálni és mérhetetlenül felnéz rá?

Figyelt kérdés
Leszbikus kat. (Ha valaki elnézte volna)
2022. máj. 2. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Kb gyogyósnak nézném a másikat, aki olyan szeretetéhes vagy vmi sérült, hogy már nem normális.
2022. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Egy ideig biztosan tetszene.


Off, nem vagyok leszbikus, de már annyit csalódtam a pasikban, hogy elgondolkoztam...

2022. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# nem allnál messze az igazságtól🤷🏼‍♀️
2022. máj. 2. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

2-es off de csalódhatsz 100 csávóban is, az még nem fog leszbivé/biszexé tenni.


Ezt úgy kell elképzelni, mintha a szivecskésszemű emoji intenzitásával bámulnád, és folyamatosan mafasztalnád a barátnőd? I mean, ezt csinálják a friss szerelmesek meg a rózsaszín köd után van helye a kapcsolatban. De úgysem csinálnád ezt 0/24-ben, akkor meg mi a gond ezzel?

2022. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
háh, *magasztalnád
2022. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát néha ez a fajta jó, de ha mindig ilyen, akkor az már túlzás.
2022. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőre is ez vonatkotik, ami az első kommentelőre! (21:12-es válasz után)
2022. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nevetseges vagy!
2022. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira aranyos😍 imádnám, bár rám csak a magasságomból adódóan néznek fel, szó szerint:D

19L

2022. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

A kérdező és az első nem érdemel párkapcsolatot , pláne olyat, ahol szeretik, mert undorítóak!Töröltessétek csak újra a kommentem, mert FÁJ AZ IGAZSÁG!!!Ha nem így lenne nem vennétek magatokra, amiket írtam, és nem töröltettétek volna.Szánalmas banda!!!Meg az is, aki azt írja egy ilyen ember "nevetséges"!!!

Én igen is örülnék, ha valaki gyönyörködne bennem és ennyire nagyon szeretne!

Lúzer banda.

2022. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!