Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, Ti összejönnétek nálatok fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy lány, aki nálam kb. 5 évvel idősebb. Csak a probléma a következő: Ő dolgozik, én egyetemre járok. Ő albérletben lakik, én meg még a szüleimmel.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy így Ti összejönnétek egy nálatok fiatalabb lánnyal?


19/L



2022. máj. 26. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy voltam vele, hogy nem, de nálunk ez pont fordítva volt...


21 éves voltam, mikor összejöttünk, ő akkor 18. Én egyetemre jártam, otthon laktam a szüleimmel. Ő albérletben volt, dolgozott. Majd eltelt pár év. 22 évesen elkezdett egyetemre járni, én pedig addigra 25 évesen már dolgoztam, így megfordult. Pont akkor költöztünk össze. Az anyagiakat pedig megoldottuk, egyetem mellett elment dolgozni. Szerencsére olyan munkám lett hamar, amivel igencsak jól kerestem/keresek. Befejezte a szakot, ő is jól keresett. Ennek már jó pár éve, azóta közös lakásunk is van.


Amondó vagyok, a pénz jó, ha van, de nem boldogít. És ha igazán szeretitek egymást, mindent meg lehet oldani. Én léptem, és mertem hozzá költözni. Nem azonnal! 1 év után. Ő pedig mert visszamenni tanulni, és bízni abban, hogy nem hagyom el, és szeretem, mert egyedül nyilván nem tudta volna ilyen helyzetben fizetni az albérletet.


Szerintem ne aggódj ilyen miatt, mindent meg lehet oldani. Ha téged ez zavar, akkor vannak 4 órás otthoni diákmunkák is, nézz utána :) most már van lehetőség bőven.

2022. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!