Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyobb korkülönbséggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbséggel hosszabb ideje együtt élő lányok, nők: nektek milyen (különösen a korkülönbségből) konfliktusok adódtak a párkapcsolatotokban? Hogy sikerült ezekkel megküzdeni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Én 24 voltam, tele álmokkal, célokkal, ő akkor töltötte a 18at. Mondhatni ez nem olyan nagy (6 év) korkülönbség, de nagyon gyerek volt még. Én céltudatos ő pedig csak a mának élt. Bulik, fesztiválok, koncertek, diszkó, irány az éjszakába... nem tudta mihez akar kezdeni a jövőben, merre akar megállapodni.

Szomorú volt a szakítás mert tényleg szerettem, és jövőt terveztem vele, de nagyon egyoldalú volt ez ebből a szempontból... 3 hónap után szakítottunk

2022. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok, én biszexuális lány, ő leszbikus volt, ez lemaradt bocsi.
2022. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok ő 24. 5 éve vagyunk együtt.


Itt már van egy kicsi generációs különbség is. Komoly konfliktus nem volt köztünk soha a kor miatt, inkább mások a szokásaink/dolgaink, amik miatt néha fogjuk a fejünket (főleg én).


Ő mellettem "komolyodott" meg, velem élte át azokat a fontos dolgokat, hogy első igazi munkahely, összeköltözés, fontosabb ügyek intézésének az elsajátítása, rokon elveszítése stb. Én ezeket már akkor átéltem amikor ő még sokkal fiatalabb volt.


Hát hiába nem nagy korkülönbség, rohan a világunk, gyorsan változik minden, mégsem vagyunk teljesen egy korosztály. Egyem meg a szívét, ő Taylor Swiften nőtt fel én a Rapülökön. Sokszor látom rajta, hogy szerencsétlen bizonyos dolgokban és amikor segíteni akarok, nem fogadja el, ezek az elején bosszantottak, ma már ráhagyom, úgyis szól ha valamit nem tud.


De mindketten türelmesek vagyunk és szeretjük egymást, így nincs olyan probléma amit ne tudnánk leküzdeni.

2022. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!