Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, hozzátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, hozzátok hogyan állnak a heteró nők úgy általában?

Figyelt kérdés

Ha nem coming out-oltarok, akkor érzik rajtatok, hogy "mások" vagytok? Hogyan viselkednek veletek?

Én azt érzem, hogy mintha megéreznék rajtam, lehet látszik is valamennyire a megjelenésemben a dolog. Mintha emiatt lenne valami távolságtartás bennük.

Heteró nők is írhatnak, hogy hogyan látják a másik oldalról.



2022. júl. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
igazából rajtam eléggé latszik, tipikus sztereotipiak miatt, szines haj, piercingek stb és mindig furan erzem magam, attol felek hogy azt hiszik h bejonnek nekem, de igazabol tudjak es érzik legtöbben, hogy mi van, es igazabol a viselkedésuk sosem volt rossz felém, kedvesek és dicsernek is, volt aki heterokent velem akart kicsit kíváncsiskodni, szóval remélem hogy továbbra sem ernek emiatt rossz dolgok 19/L
2022. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
90%

Rajtam nem látszik állítólag, de sokan megérezték. Senkinek sem volt problémája ezzel, sokan szeretnek és hetero csajok is kacérkodnak. Vannak, akiket érdekel, hogy tetszenek-e nekem, rivalizálnak egymással, féltékenykednek egymásra. Viszont az ilyet már igyekszem kizárni az életemből, mert erre nincs szükség.

29/N

2022. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavar, hogy nyomulnak rám. Hetero vagyok.
2022. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van leszbikus kollégám, ordít róla. Bírom csajt, piszok jó kolléga,mindig pontosan végzi a munkáját, mint ember meg laza, humoros, de ennyi.
2022. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
3-as, álmodozz még😘
2022. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!