Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet az idősebb nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az idősebb nők iránti vágyakozást "elfelejteni"?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz szólna a kérdésem, akik már jártak hasonló cipőben. Nektek sikerült előbb-utóbb a korosztályotokhoz visszaorientálódni? Vagy ez egy lehetetlen küldetés?

2022. júl. 26. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

De miért kellene? Ha ez a korosztály vonz, akkor velük kell ismerkedni.

A társadalmi "normákat" meg le kell to.ni.

2022. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem korosztályokban és számokban kell gondolkodni, hanem emberekben. Nem idősebbet vagy veled egykorút kell keresni, mert a kora önmagában senkit nem tesz sem vonzóvá sem nem teszi veled egy hullámhosszra.


Keresni kell egy nőt, a korától függetlenül, akit tudnál szeretni és arra törekedni hogy őt meghóditsd, vele összecsiszolódj.


Ha letisztult hogy nem számokkal jársz hanem emberekkel onnantól már minden simán fog menni.

2022. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
nem biztos, hogy baj ez. attól is függ, hány éves vagy és hány évesek tetszenek.
2022. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az az első kérdésem, hogy mennyi idős, nem a számokban gondolkodom. Csupán a példák azt mutatják, hogy akik megfognak, ők 30 és 40 között vannak túlnyomórészt. Az érett, intelligens kisugárzás az, ami vonz.

Köszönöm a válaszokat!

2022. júl. 26. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem számokban gondolkozol, de a korosztályodhoz akarsz " visszaorientálódni"


Ennyi ésszel ne csodálkozz ha senkinek nem kellesz.

2022. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én a helyedben nem szólnék hozzá ahhoz, amihez nem tudok semmit sem hozzátenni.
2022. júl. 26. 20:02
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Buta vagy és kész.


A kor és "korosztály" folyamatosan változik te nagy okos.


30-40 közöttiek tetszenek,akkor egy 40 éves nő pont jó neked. Összejössz vele, 1 év múlva 41 lesz, már nem 30-40 között van, akkor szakítassz vele??

2022. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miért hergeled itt magad a kérdésem alatt?

Menjél szépen el egy boxedzésre, aztán add ki magadból ezt a rengeteg feszültséget!

Nem velem van a probléma, hanem veled, hogy a saját problémáidat próbálod kivetíteni másra! Előbb gondolkozz egy kicsit, aztán függeszd fel a fröcsögő kommentek írását!

2022. júl. 26. 20:25
 9/16 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi baj nincs, meglehet, hogy csak azért vonz az a korosztály, mert a 30-40 éves nőkhöz társítod a számodra fontos, értékes tulajdonságokat. Nem kell lemondanod róluk, hiszen köztük meg vannak olyanok, akik a 30 alattiakat szeretik, mert a rájuk jellemzőnek tartott életstílussal tudnak azonosulni.

Ha mindenképp a saját korosztályodból szeretnél társat, a jó hír az, hogy a kisugárzás nem korhoz kötött és fiatalabbak közt is vannak értelmes nők. :)


29/N

2022. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor voltam így, amikor nehéz élethelyzetbe kerültem, és hirtelen "fel kellett nőnöm". Idősebbek vonzottak, mert velük értettem meg magam. Akkor múlt el, amikor a korosztályom utolért "érettségben". Nálam ez kb 5 évig tartott, most velem egy idős párom van.
2022. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!