Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Alakulófélben lévő, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulófélben lévő, vagy friss párkapcsolatban, ahol emberileg, lélekben, világnézetben, életfelfogásban mindenben stimmel és szimpatikus a másik, mindössze egyetlen bökkenő...?

Figyelt kérdés

Az öltözködése nem éppen konszolidált mondhatni, rendszeresen az alábbi képekhez hasonló látvánnyal szembesülnél, mit szólnál? Szemet hunynál fölötte és szó nélkül hagynád, finoman valami úton-módon megemlítenéd? Vagy úgy döntenél, hogy megszakítod vele az ismerkedést?


[link]

[link]

[link]



2022. aug. 2. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Laza és ez jó! Nem feszül rá dolgokra!
2022. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Lehet még nyilvánosan meg is simizném, benyúlnék neki, hogy felizguljon!
2022. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a csípőgatya átka ;)
2022. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden stimmel, el se engedném többet. Nehogy már ezen múljon...

Persze megemlítheted neki, lehet hogy nem is tudatosult benne, hogy ez történik, de legalább kiderül. Szerintem ez azért nem gáz, ha annyi mindenben amúgy meg tök jól passzoltok.

Képzeld el, ha lenne egy csaj aki pont úgy öltözködik ahogy neked tetszik, de eltér az életfelfogásotok... melyik a fontosabb?

2022. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha divatbalesetet látsz akkor szólsz neki (nincs hátul szeme), de ennyi. Nem az anyja/apja vagyok, meg nem is egy valláskárosult erkölcscsősz valamelyik hittérítő szektából hogy megmondjam bárkinek is milyen ruhát vegyen fel.
2022. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett ehhez 3 képet is csatolni. Így olyan tipikus, férfi kérdés lett. Amúgy szerintem kevés nönek okozna gondot, főleg, ha amúgy jó alakja van a párjának, azaz semmi visszataszító nincs benne. Ha zavar téged valami, akkor meg ne gykra írj, hanem beszéld meg vele.
2022. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, el nem akarok a kákán is csomót keresni, egyfelől még tetszik is a dolog, ha otthon történik, de ugyanakkor mégis, kicsit a "könnyűvérű" lányokra emlékeztet, meg az is bánt, hogy esetleg mások is többet láthatnak a fenekéből, mint kéne.


Tényleg nem tudom, van-e értelme szóba hozni? Amúgy meg azért csatoltam három képet is, mert volt már rá példa korábban, hogy linkeltem ide képet és rövid idő után már nem lehetett megnyitni ilyen-olyan hibák miatt. Tehát biztos ami biztos alapon tettem ide többet.

2022. aug. 2. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A hiba benned van! 1000 nöt láthatsz igy öltözve. Neki ez ami mostanában bejön. Ne egyen a féltékenység, hogy más is belát a kömüves dekoltázsba.
2022. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már párkapcsolat, és minden stimmel, esetleg megbeszélhetnétek? Hmm?
2022. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Minden stimmel", akkor csak a kommunikáció mégsem?
2022. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!