Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen típusú lánnyal jönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lánnyal jönnétek szívesen össze (ideál)? Külső-belső jellemzők alapján.

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Lányos, természetes.

Kedves, csendes, hűséges, nem cigizik (stb.), megbízható, határozott.

2022. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Egyik legfontosabb,hogy legyen igényes,jó kedvű,legyen önbizalma,hűséges tipus.

Lehessen vele beszélgetni úgy kb mindenről,lehessen vele szórakozni.

Jobban tetszenek a nőies lányok.Fiúsak nem igazán

2022. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem, ha egy nő teltebb és szép az arca. Illetve jobban bejönnek azok a nők, akik egyszerre (helyzettől függően) tudnak fiusabbak és nőiesebbek is lenni. Ezek közül mondjuk egyik sem feltétel, de ők keltik fel inkább az érdeklődésem.


Belső alapján legyen érzelmileg elérhető, legyen önismerete, ne játszmázzon, legyen empatikus, tudjunk beszélgetni, tudjon helyesen írni. Ezek közül a legtöbb alapfeltétel.

2022. szept. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőies.


Őszinte

Nyitott

Nem trágya életű

2022. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt tobbnyire mindenki a belso dolgokat mondta.

Tinderen kithúznátok balra?

Azert sok minden latszik a kepeken, kivancsi vagyok. Kulso alapjan ki az akivel biztos nem jonnetek ossze, az alapjan amit pl ott latni. Vagany kulso, cigis, bugyis kepek, ami persze szexys. De azert ..ilyen helyre feltolteni szerintem, durva. Kivancsi vagyok a vélemenyekre.

2022. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!