Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok/bik/pánok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok/bik/pánok között akadnak extrémebb stílusú lányok is vagy csak a természetesség, visszafogottság a jellemző?

Figyelt kérdés

Extrém alatt pl. olyanra gondolok, mint Bree Runway:


[link]


[link]


[link]


Nektek pl. ő hogy tetszik? A "mutasd, ki jön be" kérdéseknél többnyire egyedül szoktam maradni a felvetéseimmel.



2022. nov. 18. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl sok bi punkcsaj van, köztük én meg több barátnőm :)

A linkelt lányt én nem mondanám túl extrémnek, max az első képen.

2022. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kategóriában olvasott rengeteg stop hajfestés, stop feltűnő / sokat mutató ruha, stop sminkelés, stop műszempilla, stop műköröm után jutottam oda, hogy ez a megjelenés már extrém.
2022. nov. 18. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel akadnak, de nálam a természetesség a nyrő. Egyébként senkivel sincs bajom addig, amíg emberileg rendben van.
2022. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Hát ez az oldal nem igazán tükrözi a valóságot, nagyon fura emberek járnak ide többségében. De ha a való életben nem nagyon van lehetőséged leszbikus/bi/pán stb lányokkal találkozni akkor érthető.
2022. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy ezt a stílust max 25 éves korig lehet megengedni. Ez után már nem szokott jól állni senkinek. Illetve komolyabb munkahelyen sem szoktam díjazni. A ki jön be kérdéseknél meg nincs kikötve, hogy csak a 18-25 közöttiek válaszolhatnak. Tiniként nekem is bejött volna, de közel 40hez már gáznak érzem.
2022. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Akadnak.


5, Ha valakinek EZ önmaga, akkor az nem ér véget a gyakori bűvüs 25 événél. Aki csak divatmajom annak kb.az élete is véget ér 25 évnél, ha valakinek ez egy önkifejezési mód, így önmaga, akkor nem "gáz" még 70 évesen sem, lásd Tina Turner.


Inkább az a gáz ha valakit annyira más véleménye irányít, hogy 40 évesen még a "gáz" szóval dobálózik.


És azért nehéz ma Magyarországon a társkeresés, mert ez a magyar átlag. 25 évnél vége az életnek, utána minden ciki, ami a konyhában vagy a felmosó végén van, 30 felett meg már illik görbebottal járni...Szánalom.

2022. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Azért Tina Turnert ne keverjük már ide. Ő a fellépéseken, a show miatt néz így ki. Biztos vagyok benne, hogy a hétköznapokon nem kék hajjal mászkál vagy punk szerkóban.

Nem tudom 6-os te hány éves lehetsz, de jóindulatúan feltételezem, hogy még túl fiatal, és azért írod ezt. Idővel majd rájössz, hogy az önkifejezéshez nem feltétlenül kell vastag smink, extrém külső. És az, hogy már nem kékre fested a hajad (csak egy példa), nem azt jelenti, hogy elvesztetted az önazonosságod. Nem azt, hogy megalkudtál. És nem azt, hogy más véleménye miatt nem csinálod, hanem azért, mert belül lenyugodtál. Elfogadtad magad, a környezeted. És a tinikre jellemző, harciasság, hogy megmutassák, hogy mások, feltűnők, különbek stb, már másfelé irányul, és nem önmagad dekorálod ki vele.

Nem, 25 évesen nincs vége a világnak. De ahogy a dackorszakot is ki kell nőni iskolás korra, úgy a lázadó viselkedést, polgárpukkasztó megjelenést is elhagyja az az ember, aki 25 éves korára gondolkodásban is korának megfelelő szintre ér.

Az utolsó bekezdésed meg nem is értem. Ki, és hol írta, hogy illik nyugdíjasként viselkedni csak azért, mert nem áll jól a kék haj? Tudod miért nehéz társat találni manapság? Mert olyan keserű emberek vannak, mint te, ahogyan az utolsó soraid írod. Van valami saját fájdalmad, és kivetíted mindenkire. Belelátod olyan szövegbe is, ahol nem is volt szó ilyenről. Át kéne gondolnod, hogy honnan jön ez nálad, talán félsz, hogy megöregszel, ezért a nagy elutasítás? Önvizsgálat jót tenne.

2022. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Édes istenem, te írtad el, én csak ugrattalak vele, de látom humorérzéked se nagyon van, pedig az talán még segítene rajtad.

Jó lenne, ha sértegetés helyett érvelnél esetleg, mert ráadásul még alapja sincs annak, amivel dobálózol.

Amúgy érdekes módon, bár 22-23 éves korom óta nagyjából normálisan öltözöm, nem tűnt el hirtelen a diplomám, meg az irodai munkám. Bár barátom valóban kevesebb lett, de őszintén mondhatom, hogy minőségi változás történt :) Párkapcsolatom is van, 7 éve. Bocsi.

És hogy ne legyen teljesen szétoffolva szegény kérdező posztja: pl én is az extrém vonalat képviseltem, csak akkor még nem volt kék hajfesték. Én inkább a bakancsos, szakadt farmeros, rocker stílust szerettem. Ez akkor még elég extrémnek számított, főleg a mi iskolánkban, ami elég erős volt (konyhásnéni képző). De, mint írtam, idővel az ember felnő, az ízlése finomodik, az önkifejezése pedig nem korlátozódik a külsejére. És szerintem egyáltalán nem igaz, hogy főleg normális megjelenésű leszbi/bi csajok vannak. A válaszok azért mutathatnak mást, mert valószínűleg, éppen arra a kérdésre, több 20+, 30+, 40+-os nő írt, vagy pont olyanok tévedtek arra, akik pont nem azt szeretik. A gyakorit amúgy sem vehetjük reprezentatívnak. A válaszolók jó része úgyis pasi, mint tudjuk...

2022. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Én goth vagyok, a barátnőm metálos.


De ja, ilyen kérdésekre nem is válaszolok mert csak lepontoznak.

2022. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

szerintem ez a hölgy csinos :)


nekem az öltözködésem egyszerre edgy és konzervatív, felveszem a maszkulin kiskosztümöt platform magassarkúval, hozzá gótik smink, meg hasonló lookjaim vannak :3 a stílusomat darkosnak mondanám, vegyítek gothic, hiphopos, 19th century dandy elemeket egyaránt, illetve társadalomban élek, tehát a megjelenésem olykor funkcionális (gondolok itt a kényelmes farmerpólós szettekre). 22 éves vagyok egyébként, három műszakban dolgozok, és ezt a megjelenést lényegében ergonomikusan tudom használni, egy ilyen lookot 10 perc alatt összerakok sminkkel, mindennel együtt. :)

2022. nov. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!