Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen viselkedési jelei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedési jelei vannak a leszbikusságnak?

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgettem valakivel és a végén azt mondta, hogy úgy viselkedek mint egy leszbi. És tényleg az vagyok, de ő ezt nem tudhatta. Miből jöhet rá? Tetszik egy lány, de kevés esély van rá, hogy ő is leszbi. Honnan tudhatom? Vannak ilyen jellemzők vagy ez hülyeség? Nem öltözködésre meg ilyenekre gondolok.

2022. nov. 22. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát viselkedésrők én még senkiről nem tudtam megmondani, hogy leszbi-e vagy nem:) lehet nem vagyok jó emberismerő, rólam pl úgy mondta meg valami hogy leszbi vagyok, hogy olyasmi megjegyzéseket tettem
2022. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Receptorok bejeleztek, és ráhibázott.
2022. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha áll a bimbó mikor beszelgetsz vele akkor leszbi
2022. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Konkrét jelekről én sem tudok.

Talán a túlzott szemezés, elpirulás.

De azok sem 100%-os jelek.

Simán lehet, hogy elhintettél valamit és onnan jött rá vagy csak ráhibázott.

2022. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen más jelei vannak annak, ha egy leszbikus inkább a nőiesebb nőként szereti a nőket, vagy inkább mint a párkapcsolatban a férfi szerep helyére illesztünk egy leszbikus nőt, vagy ahol valóban leszbikus nővel beszélgetünk, aki csak megéli a szexuális beállítottságát. Neked ezt a harmadik semleges, vagy a leszbikus pár dominánsabb tagját tippelném. Bár így láthatatlanban a nőies leszbikus nőt sem zárnám ki. Még szerencse, hogy ez nem egy tippelgetős játék, mert mind a három lehetőségre pénzt rakni, nem túl etikus. :D
2022. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább a nőies vagyok :D
2022. nov. 22. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem tudtam veszíteni. :D Amúgy szerintem azt a legnehezebb kiszűrni a beszélgetés során. Egy nőies nőről eldönteni a szexuális irányultságát egyértelmű utalások nélkül, embert próbáló feladat. Én maradnék az indirekt keresztkérdéses megközelítésnél, vagy a totális lerohanásnál. Beszélgetés/felszabadultság függő. Minden esetre ha valóban érdekelne a nő valahogy megtudnám, főleg ha bizonytalan vagyok az álláspontjáról. Sok felesleges körtől megkímélheti magát az ember... És ha netalántán biszexuális... Az még egyet csavar a történeten. (:
2022. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A gyűrűs ujja hosszabb, mint a mutató
2022. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
8: Nem inkább kopottabb? Elvégre lehet hogy dupla akkora az igénybevétel. :D
2022. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10%
Mennyi idos vagy?
2022. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!