Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, nők, eszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, nők, eszetekbe jutott, hogy kipróbáljátok egyszer a szexet meleg pasival kíváncsiságból és persze rögtön megállva, ha valamelyikőtöknek nagyon nem jó?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mibajod van neked is?
2022. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még biszexként sem jut eszembe.

Szerintem a leszbikusoknak sem.

És mielőtt jönne a vádaskodás, nem, nem ítélem el a melegeketm

2022. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Leszbikus nő lányt kíván, meleg pasi férfit...szóval mintha ez a kérdés értelmetlen lenne
2022. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Én már gondolkodtam rajta
2022. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. attól hogy ő is meleg, meg én is meleg (nő) vagyok, piszkosul nem egymást kívánjuk.
2022. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vannak azok a fajta "félaszexuálisok", akiknek semmi elképzelése nincs róla, hogy mit jelent ráizgulni egy test látványára, megelőzően kívánni azt, minthogy valaha is hozzáértél... de felfedezték, hogy magában a dugásban is van valami jó érzet, ami némileg kipótolhatja az előző hiányát. Valószínűleg ilyen emberek tudnak ilyen hülyeségeket kérdezni, nem értvén, mért nem mindegy, mért nem jobb ennyi erővel akár heteró életet is élni. A helyzet az, hogy a többi ember számára nem az hozza meg a szexuális örömöt, hogy csinálja, hanem hogy kivel.
2022. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
hogy tessék??
2022. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez az a zakkant, aki azon van kiakadva hogy a melegek tuti dugnának ellenkező neművel.
2022. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Engem melegként egyre jobban foglalkoztat, hogy mit érezne a farkam egy punciban. Szexuálisan nem izgat a női test, se a nemi szerv, csak a fizikai érzés érdekel.

Baromi ijesztő ez a gondolat, de látom nem csak az én agyam "jár félre". :)

2022. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!