Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez most mit jelenthet ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelenthet ?

Figyelt kérdés
Zavarban van tőlem egy nő és néha nagyon látványosan . igazgatja a ruháját , sokszor nem mer rám nézni sem stb Én is nő vagyok egyébként . Szerintetek tetszem neki vagy valami más oka van a dolognak ?

#vonzalom #Nem mer rám nézni
2022. dec. 31. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszel neki, beszélgess vele! Nem mer nyitni feléd szerintem.
2022. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából beszéltem már vele, nekem is nagyon bejön de ő idősebb nálam jóval.
2022. dec. 31. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából lehet annak a jele, hogy tetszel neki, de mivel nincs tisztázva az adott nő szexualitása így koránt sem 100%. Tudod biztosra, hogy ő is vonzódik a nőkhöz? Mert, ha ez az információ nincs bírtokodban akkor koránt sem biztos, hogy vonzalmat jelent amit leírtál.
2022. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, neked kell most kezdeményezni.
2022. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ez az , abban nem vagyok biztos sajnos, hogy ő vonzódik e a nőkhöz …
2022. dec. 31. 13:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja hogy nekem tetszik és nagyon kedves hozzám ennek ellenére ,ebből gondolom nem vagyok neki én sem közömbös .
2022. dec. 31. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Milyen kapcsolatban vagytok egymással? Munkatársi?


Szerintem abból, ha próbált esetleg megérinteni már leszűrheted.. ha ilyesmi nem volt az sanszos, hogy vagy ő sincs tisztában azzal, hogy neked tetszik vagy azért van zavarban, mert tudja, hogy tetszik és közben heteroszexuális.

2022. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uhhh , igen kolléga . Viszont biztosra veszem tudja tetszik nekem. De volt hogy pl közel hajolt hozzám és nagyon előzékeny velem .
2022. dec. 31. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar a korkülönbség, akkor kezdeményezz.

Olyan nagy nem lehet az a korkülönbség, ha együtt dolgoztok.

2022. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!