Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányktól kérdezném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányktól kérdezném vagy Bi lányoktól, hogy nektek sose jutott eszetekbe a hármas szex gondolata két lánnyal?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig is kontraproduktívnak gondoltam ezt a felállást ezért nem.
2023. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fantázia szinten átfutott már az agyamon, de a valóságban nem érdekelne. Nekem a szex főleg az intimitásról szól, amit kettesben lehet leginkább megélni.
2023. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
De igen, és volt is már benne részem
2023. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és meg is valósítottam.
2023. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fantázia szinten az én agyamon is átfutott már. Ha lenne is rá lehetőség akkor csakis akkor élnék vele amikor szingli vagyok (szerintem).
2023. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont, mint az 5-ös. Csak, ha nincs párom, és nem is vagyok benne biztos, hogy tényleg olyan jó lenne, de elképzelni jó.
2023. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szexben éppen az èrzelmi közelség adja meg a pluszt ami miatt vágyok arra hogy újra ès újra felfedezzük egymást. Nem volt részem hármas felállással de nem tudom elképzelni, hogy olyan intim tudna lenni mint amikor ketten hangolódunk egymásra.

Másrészt ha valaki a kalandot az újat, a kielègülès lehetőségèt keresi, jò opció lehet.

2023. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelt, ki is próbáltam. Egynek jó volt, izgalmas kaland, de nem több. Hosszú távú kapcsolatban nem tudnám elképzelni.
2023. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Nagyon monogám vagyok, és a komolytalan, csak szexre menő dolgok abszolút nem jönnek be.
2023. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!