Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, hogyan képzelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hogyan képzelitek el az életeteket 40-50 éves korotokban? Vagy aki ennyi idős vagy több, mesélne az életéről, hétköznapjairól?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
#1 szakemberhez nem tud fordulni, hiszen már pár évtizede nem számít betegségnek, se problémának a dolog a tudományos körökben.
2023. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
40 elmúltam, elváltam, van két majdnem felnőtt gyerekem. Van diplomám, saját kocsim, lakásom, dolgozok, 3 nap bent 2 home office, rendszeresen sportolok, néha kirándulok. Szerintem teljesen átlagos az életem, semmi extra. Hétvégente találkozok a barátnőmmel. Talán 2-3 év múlva, amikor egyetemre mennek a gyerkőcök elgondolkodok egy közös lakáson, de az még odébb van.
2023. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeinket neveljük együtt párommal.
2023. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
5: Itthon?
2023. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Valami konkrétum is érdekel, vagy csak a sima hétköznapok? Mert azok szerintem alapvetően ugyanolyan unalmasak leszbikusok és melegek esetében is mint a heterókében.


Tehát: a párom 42 éves (én "csak" 35 leszek idén). Budapesten élünk egy bérelt lakásban, a szomszédainkat alig ismerjük. Mindketten hétfőtől péntekig 8 órában dolgozunk🥱 Ő osztályvezető egy áruházban, én pedig egy ékszerboktban dolgozom eladóként. Hétköznap 6-kor kelünk, a párom rögtön bezárkózik a fürdőszobába, zuhany, smink stb.addig én reggelit csinálok. Aztán én megyek zuhanyozni, addig ő hajat vasal, öltözködik, majd együtt reggelizünk. 7:00-7:15 között elindulunk dolgozni. Szerencsére nem jellemző, hogy csesztetnének minket a munkahelyünkön, pedig nem titkoljuk, hogy együtt vagyunk, persze nem is reklámozzuk direktbe. Délután 5 környékén érünk haza, a párom általában előbb, ezért ha kell valamit vásárolni, azt ő szokta megvenni, a nagybevásárlásokat általában együtt intézzük. A vacsorát az csinálja akinek több kedve van hozzá vagy együtt, de ha nehéz napunk volt vagy úgy tartja kedvünk akkor van, hogy inkább beülünk valahová vacsorázni. Mosogatni egyikőnk sem szeret, a mosogatógépbe az dobálja be a mosogatnivalót, akinek épp a keze ügyében van. Megbeszéljük, hogy kivel mi történt aznap, aztán vagy filmet nézünk,vagy olvasunk,vagy messengeren beszélgetünk a barátainkkal, van hogy felugranak, szóval mikor mivel röltjük azt a pár szabad órát. Este 10 körül szoktunk lefeküdni, másnap kezdődik előlről.Péntek délután szoktuk intézni a nagybevásárlást, hogy ne menjen vele az idő szombaton, és általában péntek este szoktuk berakni a nagymosást, és szombat reggel csak teregetni kell.


Szombaton 7 körül szoktunk kelni, délelőtt edzeni megyünk külön-külön. Ő jogázni szokott, én kardioedzésre járok. Délután igény szerint takarítás, mindent elintézünk ilyenkor, hogy a vasárnapunk szabad legyen. Szombat estére szoktunk valami programot beiktatni, mozi, színház, barátnőkkel beülni valahová, szintén változó. Vasárnap reggel 10 körül kelünk, ilyenkor szoktuk látogatóba menni vagy az ő családjához vagy az enyémhez. Az ő anyukája itt él Bp-én a férjével, hozzájuk gyakran megyünk, az apjával évek óta nem tartja a kapcsolatot (nem a leszbikussága miatt ), a bátyja vidéken él, pár havonta egy telefon beszélgetés, talalkozni évi 1-2-szer. Az én anyukám Veszprém megyében él, vele jó viszonyt ápolunk, apukám 5 éve meghalt rákban. Vele voltak ugyan konfliktusok, de nagyjából mindent megoldottunk a halála előtt. A páromat ő nem ismerte. Anyukámnak jelenleg van egy új kapcsolata, még nem élnek együtt, de már ismerjük a párját, korrekt a viszonyunk vele. A nővérem szintén Veszprém megyében él, vele és a kislányával általában anyánál szoktunk találkozni. Az első férjének volt némi ellenszenve felénk, így az utóbbi években kevesebbet találkoztunk,beszéltünk, a kislányával sem volt sajnos valami szoros a kapcsolatunk. De mióta elvált tőle azóta megint többet találkozunk, azóta el is szokott jönni hozzánk, elhozza a kislányt is, szóval örülünk hogy jobban megismerhettük a kis unokahúgomat, nagyon szeretjük mindketten😍 A nővérem új vőlegénye látszólag nem ellenszenvezik velünk, így reméljük ezentúl már nem lesze eltávolodás.


Hobbijainkat tekintve a párom régebben intenzíven gitározni tanult, mert tiniként zenész pályára készült 🤫🤭 Ma már csak néha otthon, amolyan unaloműző-feszültségoldóként szokott. Én divatbloggerkednék ha lenne rá időm🤓


Veszekedni nem igazán szoktunk, komolyabb veszekedésünk még nem volt, a szokásos vitáink szoktak lenni tudjátok, a hűtőbe rosszul berakott tejesdobozokról, a rosszul visszatekert rúzs fedelekről és újabban az égve hagyott villanyokról és a 2 fokkal feljebb tekert termosztátokról is (R.I.P rezsicsökkentés).


Nem tudom elégedett leszel-e ezzel a válasznak nevezett kisregénnyel, de ha már megírtam akkor elküldöm🤡


34/N

2023. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
6: nekem tetszett!
2023. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Átlagos életet élünk párommal. Én elmúltam 40, ő 32. Az én házamban élünk, hétköznap munka, hétvégén házimznka, kirándulás. Néha összejövünk barátainkkal, van heteró és leszbi párok is köztük. Közös nyaralások, utazás.A családjaink elfogadták hogy ilyenek vagyunk. Anyám is leszokott már arról hogy unoka után sírjon. (Bár néha még az én fejemben megfordul hogy jó lenne gyerek, de nálunk ez teljesen kizárt.)
2023. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8: miért?
2023. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6, igen pont ilyesmire gondoltam.



Nem nagyon van viszonyítási alapom, hiszen a legtöbb leszbikusságról szóló dolog mindig tinikkel meg max huszonévesekkel foglalkozik. Azt, hogy ezen túl mi van, valahogy csak sejtem.



Köszi. Ilyesmit írhattok még, nagyon érdekes olvasni.

2023. febr. 1. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!