Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szombathely biztonságos város...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathely biztonságos város lenne melegek szempontjából?

Figyelt kérdés
Láttam két leszbikus párt is kézen fogva sétálni, kicsit meglepődtem hogy ennyire nyíltan felvállalják, de szintén leszbikusként meg is örültem neki. Ezek szerint a város valamennyire biztonságosnak mondható, nem érik atrocitások a melegeket?

2023. febr. 24. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Furcsa kérdés. Én borsodba élek - Miskolc - és itt is látok... senki nem bántja őket... Aki igen, az az átlagos hetero párokat is bántja, ha nem tökéletes a nő és férfi.
2023. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nőknél elmegy, hogy akár sima barátnők is. Ha mást nem csinálnak, nem hiszem, hogy belekötne valaki.

Férfiak már más téma.


Biztonságos hely lenne.

Ha a határ túloldalán lenne...


Különösen, hogy most újult erővel megy a hergelés, pedofilokkal való összemosás.

2023. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

A női leszbikusság mindíg is elfogadottabb volt, mint a férfi melegség.

Valahogy őket jobban tolerálja a társadalom.

Talán azért, mert ők semmilyen kárt nemtudnak magukban tenni, bármit csináljanak is.

A férfiakra haragszanak az anális- majális miatt.

2023. febr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éve éltem ott, akkor még okés volt
2023. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem a környezetem nem túl elfogadó, azért is lepett meg
2023. márc. 2. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyuszika.

Olyan, hogy egy egész város elfogadó legyen, olyan még egyelőre nincs.

Tervben van, mert a melegek száma napról napra rohamosan növekszik.

Lesz majd egy olyan város, ahol csak megváltozott szexuális iddentitással lehet majd letelepedni, de ez még nagyon sok év.

Sok összetevője van ennek, hogy ezt meglehessen valósítani.

2023. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tényleg növekszik a melegek száma? Nem csak azoké, akik nyíltan vállalják? Komolyan kérdem, nem kötözködöm.
2023. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem növekszik, de az is lehet, hogy régen kevesebben vállalták fől.

Nameg ugye amikor még nem volt internet, akkor meg tényleg nem igazán lehetett tudni, csak akin látszott, vagy bevallotta.

2023. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Édes drága szìvem, az megvan, hogy a 80as-90es években hány meleg halt meg?


Ennyien lettünk volna akkor is, ha nem lett volna a HIV-AIDS, illetve egy csomó öngyilkosság, illetve egy csomóan (többek közt jómagam is) akik elhúztak külföldre az első adódó lehetőségnél.

Tudom, mert annyi magyar szót hallani az itteni melegbárokban, hogy akár otthon is lehetnénk.


A mostani öreg melegek már nem élnek, a 25-35 korosztály jó 2/3a elhúzott külföldre, szóval akiket otthon látsz, csak töredék.

2023. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ország keleti feléről költöztem Szhelyre, számomra furcsa volt, hogy mennyire konzervatív és előítéletes a környék. Persze sok "bevándorló" él a városban, mint én is, így nehéz általános véleményt formálni. Szerintem a környék falvaiban sokkal konzervatívabbak és maradibbak, mint az ország másik felén lévő falvakban, de maga Szombathely elfogadóbb. Ha abból indulunk ki, hogy tudott nyerni az ellenzék az önkormányzati választáson például.
2023. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!