Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyik barátnőm megfogta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm megfogta a mellem. Lányok nektek is volt hasonló példa ? Ez tényleg normálisnak számít ?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm megfogta a mellem. Nagyon meglepődtem,mikor megkèrdeztem azt mondta poénbol volt. S hogy ez barátnőknél tök normális. Lányok nektek is volt hasonló példa ? Ez tényleg normálisnak számít ? L

2023. márc. 15. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem normális. Ezért az alkategóriát is módosítani kellene.
2023. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy ilyenhez ismerni kell a másikat. Ha tudod, hogy milyen, akkor lehet ilyesmivel poénkodni, mi pl. szoktunk.

De alapból nem normális. Nem fogdosom akárki cicijét, nem poénkodok bárkivel a szexről, stb.

Úgy főleg nem normális, hogy meg kellett magyaráznia és rád erőltetni, hogy ezt márpedig fogadd el. XD

Szóval valahogy kétlem, hogy jó barátnőd lenne...

2023. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Popcorn ***** válasza:
84%
Normális? Nem beteg, de nem alap. Nekem is volt barátnőm akinél simán előfordult egy ilyen poénból.
2023. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Barátnők közt, ha amúgy is bizalmas a kapcsolat, poénból belefér.

Vagy egyszerűen kíváncsi volt.

2023. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harebell ***** válasza:
70%
Változó, kinek mennyi fér bele. Oké, hogy sok baráti kapcsolatban ez "normális", de ettől még nem lesz általánosan, mindenkire érvényesen "normális". Mégiscsak egy intim dolog, ha neked nem fér bele, az is rendben van.
2023. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Leszbikusság kategoriába tetted. Annak érzed magadat, vagy szerinted aki ilyent tesz az leszbikus?
2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos utólag néztem hogy rossz kategóriába írtam s így kérdés is más értelmet nyert. Heteroba szerettem volna.
2023. márc. 15. 14:20
 8/8 Popcorn ***** válasza:
37%
Szerintem jóban volt, csak át lett rakatva. Ld. 1.
2023. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!