Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Milyen személyiségű lánnyal jönnél össze szívesen komoly kapcsolatra? Külsőt is írhattok.

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akivek tudok tervezni, komolyabb gondolkodású és nem hátrány ha elviseli az erős személyiségem
2023. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A legfontosabb, hogy elviselje a szélsőséges érzelmi ingadozásaimat és meg tudja a húzni a határait. Ezenkívül legyen őszinte és legyen jó a humora, tudjunk együtt hülyéskedni.
2023. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Számomra ez ugyan olyan érdekes téma, mint hogy milyen külsejű. Én voltam már odáig nyitott, szeleburdi nőért, és komolyabb, zárkózottabb nőért is. Én erre is csak azt tudom írni, hogy az összkép (külső+belső) ami megfog. Engem legalábbis. 🙂 Mondjuk én alkalmazkodó típus vagyok és nem esik nehezemre.
2023. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Bármilyen lehet! ✨️
2023. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komoly, de humoros.

Őszinte és önmagaban csendesebb, visszafogottabb szemelyt keresek.

2023. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

nem leszek népszerű, de én élek-halok a toxikus emberekért.

utalgasson, legyen elérhetetlen, legyen az egész egy "kincskeresés" kvázi

nem is feltétlen standard kapcsolat kell, ha úgy van egy situationship vagy egy barátság extrákkal is megfelelne

(viszont legyen vicces, és lehessen vele nagyon mély és elvont beszélgetéseket folytatni, meg az se baj, ha szereti a vörösbort)

2023. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!