Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek szexi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szexi a bőrhatású nadrág egy karcsú, hosszú lábakkal rendelkező 26 éves nőn?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Egy karcsú, hosszú lábú nő kevés olyan dolgot tud felvenni, amiben ne lenne szexi. Bőr hatású nadrág akár egy csipkés felsővel, akár szintén bőr toppal nagyon szexi lehet. Ha felül is feketét, esetleg szegecsekkel, csatokkal díszített felsőt hord a hölgy, annak nekem domina beütése van és az ostort keresem a kezében.
2023. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A bőr hatású nadrágot sajnos ma már boldog boldogtalan felveszi anélkül, hogy tükörbe nézne.

Leginkább azoknak áll jól, akiknek formás, feszes, izmos feneke és lábai vannak.

Akin súlyfelesleg van, az ugy néz ki benne, mint egy telesz@rt búvárruha. A sovány nőknek meg kilátszik minden csontja benne.

Olyan, mint a szürke melegítő. Azt sem kellene mindenkinek felvennie

2023. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hány valódi nőtől fogsz választ kapni erre a kérdésre :)

Nekem pl abban a ruhában szexi egy nő, amelyikben látom, hogy jól érzi magát, és magabiztos. Lehet ez akár melegítő is. És ugyanígy fordítva is igaz, hiába a jó alak, és bőr naci csipkével, ha feszeng benne, és nem magabiztos, akkor nem lesz szexi.

2023. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább közönséges/proli.
2023. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!