Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok volt rá példa? Sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt rá példa? Sikerült már elcsábítani heteró lányt vagy akinek te voltál az első nő az életében ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Heterót nem lehet elcsábítani, ő nem fog lefeküdni azonos neművel. Olyat lehet, aki biszex vagy még nem vállalta fel de van benne hajlam
2023. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
a barátnőmmel párszor kinyaltuk és megujjaztuk egymást fiatalon, mindketten heterok vagyunk! Csak fiatalon kiváncsiak voltunk!
2023. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ja, nagyon heterók vagytok.. Tanulj új szót: biszex. Ez vagy te meg a barátnőd.
2023. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hosszútávon nem, rövidtávon sikerült már talán kétszer egy olyat lányt akinek én voltam az első és egyetlen azóta is. Igazából csak fiúkkal volt addig is meg azután is kapcsolata, a miénk pedig szigorúan baráti, így szerintem csak kíváncsi volt.:) Mondjuk egy részeg videohívás közbe felmerült, mint biszexuális nem-e szeretnék hozzá meg a barátjához csatlakozni azt úgy nem tudtam hova tenni:D
2023. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Akit el lehet csábítani, az nem heteró.
2023. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen volt. Szeretek ilyet csinálni. 25N
2023. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha el lehet csábítani akkor nem heteró, hanem legalább van benne bi hajlam. Volt olyanra példa ,hogy azt hittem kíváncsi heteró vagyok, közöltem is egy lánnyal,hogy nyitott lennék többre, aki szintén heterónak gondolta magát. Majd sokáig azt mondta, hogy nem érdekli a dolog mert csak a pasik érdeklik, de még is adott néha jeleket és elég hosszú idei tartott a beismerés mind a kettőnk részéről,hogy szerelmesek vagyunk egymásba, de megtörtént és azóta jegyesek vagyunk :)
2023. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Volt rá példa.

De mondjuk, nem csábítottam el, még csak ki se kezdtem vele. Egyszerűen csak barátunk voltunk, ő kezdett többet érezni. Elmondása szerint sosem érzett még ilyet.

2023. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!